Онлайн гра King Stars

King Stars огляд гри і докладний опис

King Stars це браузерна багатокористувацька стратегія про космос в жанрі Sci-Fi, так само відомого як наукова фантастика, де вам потрібно буде розвивати колонії на різних планетах, добувати ресурси і природно битися на безкрайніх і таємничих просторах всесвіту. У підсумку все зведеться до створення своєї імперії і постійним сутичкам між іншими гравцями.

Це не однокнопочна гра і не банальна стрілялка, ви будете оперувати мільйонами підданих, сотнями планет багатотисячними армадам з космічних кораблів в будь-який момент готові до бою. Причому навіть незначне рішення буде впливати на загальний підсумок в перспективі. Весь геймплей зав'язаний на спілкуванні і взаємодії між іншими гравцями, тому необхідно приєднатися до альянсу і брати участь повноцінно в його житті.

Шанувальникам тактики і глобальних стратегічних рішень однозначно гра King Stars сподобається, так як масштаб того, що відбувається вражає. Правда графіка досить застаріла в порівнянні з сучасними блокбастерами, але це не є головним, так як ігрові можливості насамперед.

Щоб почати мандри по космосу необхідно пройти реєстрацію і вибирати бажаний сервер, їх тут кілька і всі вони росіяни, тобто ви зустрінете тільки гравців з СНД. Проект поширюється по free-to-play і можна грати безкоштовно, при цьому мати успіх, але є система доната, яка прискорює прокачку, будівництво та вивчення технологій. Запам'ятайте по справжньому можна досягти успіху, граючи лише в команді.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСтратегія, Фантастика, Sci-Fi, Космос
РозробникKS
Видавник-
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2011
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтkingstars.ru

Сюжет

В даній грі, будь-якої передісторії попередньої сюжету немає, та й в подібному жанрі більшість гравців навіть не задаються таким питанням. А для тих, кому цікаво, то все гранично просто, могутні боку воюють між собою за вплив над планетами і системами, де можна викачати більше ресурсів, щоб побудувати грізну армаду, якої не буде рівних. Початок вашого шляху буде з випадковою планети, де з крихітної колонії вам необхідно створити саму грізну імперію у всесвіті. На перших порах особистий радник буде вводити вас в курс справи, також ви пройдете короткий навчання, де ознайомитеся поверхнево з усіма аспектами гри.

Інтерфейс і управління

Хоча на перший погляд King Stars здасться далеко не пересічною стратегією з купою меню і вкладок, та ще c великою кількістю контенту з яким в ознайомленні буде важко впоратися. Але по факту тут інтуїтивно зрозумілий і доброзичливий до користувача інтерфейс. На основному екрані знаходиться безліч вкладок, клікнувши і перейшовши за якими ви опинитеся в відповідному меню. В цілому нічого складно, за п'ять хвилин клікання мишкою ви розберетеся, це типова браузерка про війнушку в космосі.

Геймплей

Вся ігрова механіка в King Stars зав'язана на конкуренції між тисячами гравців за ресурси, планети і вплив на зоряні системи. Радники швидко введуть вас в курс справи, і ви почнете свої пригоди з випадковою планети і зокрема з видобутку корисних копалин і виробництва енергії. Серед яких метали, кристали, дейтерій, різні рудники і синтезатори енергії для яких необхідно споруджувати різні будівлі і паралельно вивчати в лабораторіях технології. Гра проходить в режимі реального часу, кнопки пауза або стоп не існує, тому навіть коли ви будете в офлайні ресурси будуть добуватися, а технології будуть вивчатися, а також поряд з вашими володіннями будуть ошиватися вороги.

Перше що необхідно зробити це ознайомиться з меню і вивчити гру, розібратися з інформацією, яка відображається на інформаційних табло. Також необхідно прицінитися до древу технологій, зайдіть в симулятор бою, подивіться на військові кораблі, з яких можна зібрати флотилію. Першим етапом у вас має бути ознайомлення, а не безладне будівництво й узагалі і клікання куди попало. У подібних стратегіях такого плану необхідно діяти усвідомлено, так як гра йде в довгу.

Якщо ви хочете тягнути, а не бути терпилою в володарем Всесвіту, то вибір очевидний не потрібно зациклюватися на сітібілдінзі і фермерстві (видобутку ресурсів), необхідно кооперуватися з іншими гравцями в альянси і вести боротьбу за сфери впливу. При цьому вам не варто забувати про флот, і паралельно з взяттями рівнів він повинен планомірно збільшуватися, до того ж на планеті необхідно займатися зведенням активних захисних споруд і зводити купол. Як тільки освоїте технології для колонізації, моніторьте планети придатні для відправки експедиції на них.

King Stars (Повелители Вселенных) системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Альянсы

Альянси вони ж бойові союзи, є чи не основною складовою вашого успіху в King Stars. Рекомендуємо вам починати сутички тільки з мобами або новачками не належать, до якогось альянсу. Як тільки приєднається до більш менш серйозним хлопцям, зможете сміливо атакувати ворогів, добувати ресурси грабунком і збільшувати підконтрольні території. Природно, на вас буде нападати меншу кількість потенційних агресорів і вони десять разів подумають, перш ніж починати вторгнення. У свою чергу вам необхідно завжди відгукуватися на заклик про допомогу і приходити зі своїм флотом.

В військову допомогу є одна особливість і це швидкість, щоб прийти в точку призначення в один і той же час, вам необхідно зробити швидкість своєї флотилії такий же, як у союзника або союзнику підлаштується під вас. Щоб організувати спільну атаку необхідно кинути запрошення. Альянси мають чітку ієрархію і обов'язки для кожного з учасників, крім спільної оборони і вторгнення є загальний склад альянсу, де можна обмінюватися ресурсами і забезпечувати паливом флот союзників. Дана механіка ідентична тим, що ви можете бачити в переважній більшості онлайн ігор, де є клани і внутрішньокланова кооперація між гравцями.

Битви

Саме заради цього ведеться гонка в вивченні технологій, нескінченне освоєння космосу і нарощування бойової потужності флотилій. Якщо ви грали в подібні ігри, то знайте, битви в King Stars ведуться як в будь-якій браузерній стратегії без безпосередньої участі гравця в текстовому режимі, в результаті якого дається повний звіт про події, що відбуваються. Як показує практика, кожен куточок всесвіту наповнений ворожістю, всі події відбуваються в режимі реального часу. Тому якщо ви відсутні, то дайте можливість учасникам клану стежити під час вашої відсутності за володіннями.

На перших порах навіть самий нубящий нуб зможе виграти битву, а ось далі потрібно проводити розрахунки в співвідношенні сил сторін, а також якщо конфлікт неминучий, то необхідно першим робити точний удар. Причому існує система рангів, при яких найсильніші не можуть оббігти найслабших. З ростом вашого рівня на шляху будуть попадатися міцніші опоненти, де стратегія по-справжньому такою є і необхідно продумувати кожен свій крок. Зауважте, не тільки ви будете атакувати, і на вас будуть організовувати групові нальоти, тому вам необхідно постійно нарощувати армаду космічних кораблів мало до нескінченності. При цьому даємо раду, з соклановців на кордонах своїх володінь створюйте форпости, що допомагають швидко реагувати на вороже вторгнення.

Основні кораблі

В назвах кораблів і самих іконках ви знайдете безліч відгомонів, до якихось знаменитим ігор або фільмів, зокрема до тих же легендарним зоряним воїнам. Є всього шість кораблів, на які необхідно звернути увагу, так як вони є основною ударною міццю або ключовими ланками, зараз коротко пройдемося по кожному з них. При цьому кожен тип кораблів ефективний проти певного типу кораблів, а також є необхідна кількість залпів для знищення.

  • Крейсер Наднова - це головний флагманський корабель будь-якої імперії, коштує дуже дорого, має смертоносною зброєю і захисною системою здатною витримати масовані атаки і самотужки протистояти малим флотиліям;
  • Лінійний крейсер - це грізний технологічний пік в зв'язці з нищівним озброєнням, що дозволяє перебуваючи в неозорої дали вражати свої цілі, озброєний лазерними далекобійними гарматами. Один залп і ворожого корабля немає, але він володіє не сильної захистом і малою вантажопідйомністю, але при цьому він швидкий і маневрений;
  • Зірка смерті - ви вже відразу зрозуміли від чого пішли відгомони, з назви стає ясно, що це максимально смертоносне знаряддя, яке зможе знищити, що-небудь з одного пострілу. З легкістю вона кришить навіть місяця з планетами, але для її роботи необхідно дуже багато енергії і обслуговуючого персоналу, дозволити таке задоволення можуть лише деякі з імперій;
  • Знищувач - це величезна штурмова солянка з безліччю знарядь, таких як плазмові, іонні, гауссова, які завжди досягають своєї мети і перетворюють в решето ворога. Але є істотний мінус, вони дуже великі і тому мають малу маневреністю, щоб викидати таку згубну силу на них необхідно витрачати безліч ресурсів. І так як вони неповороткі необхідно забезпечувати їх супровідними більш маневреними кораблями;
  • Сонячний супутник - це дешеве рішення нестачі енергії для світів, які її потребують. Ми торкнулися їх, так як вони можуть атакувати і бути знищеними, якщо битва проходить на орбіті планети. Не робіть на них якусь ставку, так як в сутичці вони лускають як насіння;
  • Бомбардувальник - у нього лише одна мета і це знищення планетарної оборони. Він точно скидає бомби на захисні споруди, тим самим забираючи з під удару неповороткі космічні кораблі, якщо планета необхідна цілої. При всьому цьому вони можуть дати бій і в космосі.

Технології в King Stars

Як і в будь-який космічної стратегії, ключем до успіху є вивчення технологій набагато швидше, ніж інші і впровадження їх на практиці. Всі відкриття ви будете робити у вкладці "Лабораторія". Серед яких мало не нарівні з двигунами і озброєнням стоять шпигунські і антишпигунські технології заважають ворогам просканувати вас. Вивчивши технологію на одній колонії, ви зможете її використовувати на всіх підконтрольних. Найкрутіші технології будуть вимагати безліч ресурсів і часу, що часом буде простіше прискорити цей процес за реали. Якщо немає можливості реалізувати використані технології можна перенести свій штаб і флотилію на іншу більш придатну планету.

За фактом є шість основних глобальних технологій впливають на все, що відбувається в грі. Перша найвагоміша, від якої відштовхується все інше це колонізація. Чим більше планет під вашим контролем, тим більше ресурсів, і тим більше грізний флот у вас вийти зібрати і тим швидше ви досліджуєте всі необхідні технології. Але для цього необхідний ряд інших важливих відкриттів. Наприклад, в області експедицій, щоб знайти придатну планету для заснування колонії і видобутку необхідних ресурсів в необхідній кількості. Вони полягають в скануванні і аналізі планет за допомогою різних проб і запуску дослідних зондів. Далі йдуть енергетичні технології для живлення двигунів і зарядки боєкомплекту гармат різних типів. Серед них, ви знайдете ракетний двигун, імпульсний, а також всілякі модифікації лазерів для різних сфер застосування.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Швидкий розвиток
Можна кооперуватися з іншими гравцями
Наявність Експедицій
Система заохочень
Мінуси
Не сучасна картинка

Підбиття підсумків

Нудьгувати в володарем Всесвіту ви точно не будете, але щось подібне ви вже бачили не один раз, просто тут інші скіни всього, але від цього проект не стає гірше, вбити свою нудьгу вийде легко. В іграх подібного жанру у вас основним заняттям буде створення якомога більшої флотилії. Все по факту зав'язано на цьому, а кількість пропонованих кораблів настільки велике, що часом не будеш знати, що споруджувати на верфі. Якщо ви любитель баталій, то довго і думати не потрібно, вперед за пригодами, де в результаті ви будете керувати вселеними. При цьому невидима нитка кооперації сильно пронизує гру, що поодинці у вас не вийде досягти бажаних цілей. Тому запам'ятайте, особняком стояти не вийде.

За великим рахунком фанатам ненапружених текстових іграшок зайде дуже добре, а ледачим офісним працівникам допоможе вбити час до обіду або кінця робочого дня. King Stars є мульти платформної і для запуску якої необхідний лише браузер, вона стартанёт на будь-якому смартфоні, планшеті з Android або IOS. У загальному і цілому екшену тут не багато, все зав'язано на тактичних і стратегічних прийомах, на подобі того що ми бачимо в сутичках шахістів.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми