Онлайн гра Клинок Люті

Клинок Люті огляд гри з докладним описом

Клинок Люті (Swords of Divinity, Клинок Ярости) це чергова корейська рольова гра в жанрі фентезі з красивою і витонченою графікою, але з напівавтоматичними боями, де знайшлося місце тактиці. Даний проект від Espirist виділяється серед інших східними мотивами, але при цьому історія всесвіту за рівнем пафосу зашкалює до небес, промальовані персонажі в деякій мірі схожі на стиль аніме. За великим рахунком гра орієнтована на ледачих геймерів, які паралельно працюють в офісі або на діточок, яким подобається епічніа картинка в зв'язці з не менш епічною назвою і це дає необхідний результат.

Такі ігри як Клинок Люті можуть залучати тільки за рахунок графічної складової, головна ставка робиться саме на неї, ігрова механіка одноманітна, майже однокнопочна. Якщо ви не зустрічалися ще з подібними браузерними іграми, то дуже здивуєтеся так як потреба і популярність чимала. Якщо описати гру одним реченням, то вона на 2-3 місяці максимум, але при цьому буде забавно і весело. Щоб почати грати, необхідно пройти реєстрацію на ігровому порталі, це відкриє доступ і до інших ігор. Розповсюджується безкоштовно по free-to-play, є Донат магазин і гравців періодично зазивають зробити в ньому покупки.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрЕкшен, MMORPG, Фентезі
РозробникEspirit Games
ВидавникEspirit Games
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтespritgames.ru/rageblade

Сюжет

О, ця передісторія, вона пафосна і епічна до абсолютного неподобства, як у 99% випадків в рольових іграх, де герой рятує світ від підступного ватажка сил зла спраглого знищити все живе. На цей раз лиходіями є слуги Люцифера, які зруйнували стримують чари і увірвалися в світ, руйнуючи все на своєму шляху, перетворюючи землю під ногами в отруєну, випалену і уражену скверною пустелю. Ті, хто зміг врятуватися ховається за недоторканим куточкам, а в той час Люцифер вже крокує по землі. Ви єдина надія, відшукайте легендарний меч люті і відправте поплічників темряви назад в пекло.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс повністю є класичним як для крайнього ступеня типової браузерної рольової гри. Тут є потрібні інформативні віконця і в кладки, щоб не заплутатися, але хоча навіть при великому бажанні тут не загубитися. Чат, вікно з завданнями, міні-карта, панель стану персонажа і магазин природно на місці. Тут в цьому плані очікувати чогось іншого не доцільно. Управління все повністю лягає на мишку, притому, що тут більшою мірою автоматизм, ви будете переміщатися і навіть юзати скіли, ну і природно точити до посиніння речі. Хай живе гонка озброєнь для гонки озброєнь.

Геймплей

Ваше знайомство з всесвітом гри Клинок Люті почнеться з вибору персонажа, далі ви пройдете короткий навчання, де вас познайомлять з навколишнім світом. Хоча тут, як ми вже сказали автоматизм, але сюжетна лінія дуже продумана, немов вас ведуть за руку, а ви проживаєте заново життя героя, який врятував світ. Спочатку елементів інтерфейсу буде мало, але потім додасться досить вкладок, з якими вас також ознайомлять. Приблизно перші 1,5 години ми будемо робити суто вступними, а рівні будуть набиватися без нічого.

Як в більшості подібних браузерок PvE режим крім історії оповідання нічим не примітний. А ось PvP хоч якось вирішує стопорну ситуацію на останніх рівнях, де всю свою пафосність і крутість проблематично розкрити, так як часто рідко налаштована придатна система поєдинків. Види битв обмежуються команда на команду і 1 на 1. Не беремо до уваги ще й битви між гільдіями, так як необхідно бути нереально крутим, щоб тягнути.

Якщо ви конкретно занудьгуєте, але при цьому будете залипати і проявляти інтерес, то зможете трохи розважити себе в різних міні-іграх, наприклад в рулетку або в найпростіші логічні для розминки мозку. Але хвилин 10-20 і вони набриднуть, хоча в загальному контенту досить багато щоб утримати гравця в грі близько 2-3 місяців. Найсильнішою стороною проекту є графіка і звук, на нашу думку вони разом із сюжетною лінією і є головним локомотивом, який тягне. Більш докладно інші складові гри, ми розглянемо далі в огляді.

Клинок Люті системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Класи персонажів у Клинка Люті

На відміну від подібних mmorpg розробники розщедрилися і зробили на один клас персонажів більше, їх тут чотири, дві жінки і два чоловіки, які прив'язані до певного класу. Крім рівня персонажа, ви будете збільшувати його міць, це з того що кидається відразу при проходженні. Всі ці герої є абсолютно шаблонними, але для простого обивателя кожен буде цікавим.

  • Паладін - він же воїн, дуже хороший в ближньому бою, має великий запас здоров'я і одягнений в міцну броню. Щит, меч і більшого їм не потрібно;
  • Стрілець - дальній бій, кладуть свої стріли завжди прямо в ціль, причому також володіє магічними прийомчиками;
  • Маг - слабка броня, низький рівень здоров'я, але позамежний шкоди по декількох цілях одночасно;
  • Оракул - він же клірик, хілить і чіпляє бафи на союзників і при цьому накладає закляття на ворогів.

Бойова система і свита героїв

Видовищна та витончена простота, саме так можна охарактеризувати Клинок Люті, як ви вже могли зрозуміти тут практично абсолютний автоматизм. Але є трохи тактики і перед боєм можна виставити свій загін на поле бою, немов на шахову дошку, але це не особливо допоможе. Так як бойової рейтинг вирішує в будь-якій ситуації, навіть везіння не завжди прихильно до вас. На поле бою будете не тільки ви, з вами поруч виявляться вірні соратники або найманці, різниці в них особливої немає, вони однаково гарні. Сенс в комбінації класів і розташуванні їх на умовній дошці спочатку здасться якоюсь нісенітницею, але коли ви розберетеся, то зможете ефективно це використовувати.

Ваша команда з порятунку фентезійного всесвіту від їх Люцифера буде складатися з п'яти відважних воїнів, а саме ви і ще чотири вірних соратника, одні будуть з вами за ідею, а інші за золото. Зауважте, вони не настільки сильні як ваш основний персонаж, їх характеристики будуть значно менше. Причому крім безпосередньої участі в заварушці, вони додають вам бонусних характеристик, а також можуть повісити бафи і вчасно захілити.

Прокачування з розвитком героя

Весь розвиток вашого персонажа побудовано на проходженні квестів, на них ви зробите собі перші 40 рівнів, що навіть схаменеться, не встигнете. Як правило, майже всі завдання це вбивства монстрів (мобів), а чогось по-справжньому цікавого відводиться менше 10% відсотків. Злісні монстри не перебувають у всіх на виду, щоб отримати до них доступ необхідно виконати ряд міні ІНСТАНТ. З розподілом очок основних характеристик не потрібно паритися, вони ростуть разом з вашим рівнем. Всі параметри крайнього ступеня типові, їх перерахуванням займатися не варто, головне це загальний бойовий рейтинг від якого залежить ваша крутість і убивчість.

БР будується в першу чергу з екіпіровки, яка різнопланово може збільшити характеристики вашого персонажа, але не зациклюйтеся наприклад тільки на силі або утраті або спритності. Тому що в підсумку вирішить сумарна ваша бойова міць. Амуніцію також можна заточувати, зачаровувати і робити інші з нею маніпуляції, якими ви будете займатися постійно, особливо на останніх рівнях.

У вашому арсеналі на певному рівні з'явиться їздова тварина, яка не тільки прискорить ваше переміщення, але і дасть бонусів до основних характеристик. Зіткнення стають більш видовищними при наявності умінь, які можуть бути як пасивними, так і активними. Вони активуються автоматично на розсуд героя і природно роблять його смертоносні. З цієї частини тут все більш ніж стандартне і нічим не виділяється.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Красива графіка і анімація
Наявність міні ігор
Спрямованість на кооперацію між гравцями
Є тактична складова
Мінуси
Битви на автопілоті
Лінійне проходження

Підбиття підсумків

Клинок Люті є миленькою і простенької грою з вражаючою графікою, добре промальовані персонажами, серед яких чимало ефектних і захоплюючих войовниць. Родзинок тут не зустріти, лише одна курага, яку їли все навіть ті, хто не хотів. Подібні ігри, як ця завжди матимуть велику фанатську базу, так як заманюють в першу чергу своєю простотою. Просто натискай одну кнопку і ти вже герой врятував всесвіт від лиходія, а милі дами жадають віддасться в твої обійми. Якби бої не проходили на автопілоті, і у гравця з'явилася певна свобода, то вийшла б повноцінна годнота. Радує, що онлайн складається з реальних гравців і можна з кимось скооперуватися для спільного проходження.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми