Браузерна гра Імперія онлайн 2: Великі Люди

Імперія онлайн 2 огляд гри про середньовіччя і феодальний лад

Імперія Онлайн 2: Великі Люди - це новаторське продовження масової багатокористувацької стратегії про середні століття з елементами RPG, де важлива роль відводиться сімейному древу, де ви як гравець повинен прославити сім'ю монархів. Цей проект має чимало доповнень, так як перша частина стала популярною. А ця частина несе в собі глобальні зміни, не тільки графічні, а й була змінена частково сама механіка гри. Просто займатися містобудуванням і періодично влаштовувати військові походи не вийде. Розробники з однойменної фірми Imperia Online Ltd. зробили чотири аспекти гри однаково важливими, щоб урізноманітнити геймплей і не дати нудьгувати гравцям, такі як війна, торгівля, дипломатія і культура. Ви здивуєтеся, але за допомогою двох останніх, також ефективно і з майже нульовими жертвами можна захоплювати імперії.

Дійсно гра Імперія Онлайн 2 є чудовою і виділяється з сотень подібних стратегій своєї автентичністю та імперським розмахом в плані ігрових можливостей, які дійсно вражають. Розповсюджується безкоштовно за моделлю free to play двома великими видавцями в СНД, що представлені в таблиці нижче. Добре розвинений ненав'язливий Донат, який тільки підвищує рівень комфорту, а не є необхідним для просування.

Тут епоха середньовіччя відчувається в кожному елементі. І ви із задоволенням будете перетворювати своє маленьке королівство в сувору і величезну імперію, а самі з нікому не відомого короля станете імператором, який прославиться на весь світ. Занадто напевно пафосно сказано, але тут вибір не великий, або ж ви тягнете і стаєте відомим на весь сервер або залишаєтеся сірою мишкою, яка займається лише фермерством. Перед тим як підкорювати сусідні імперії і королівства необхідно пройти реєстрацію на порталі RBKGAMES, який також відкриє вам доступ до безлічі інших цікавих стратегій.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрMMORTS, Стратегія
РозробникImperia Online Ltd.
ВидавникRBK Games, 101XP
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу27.02.2014
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтimperiaonline2.rbkgames.com

Сюжет

Весь сюжет в Імперії Онлайн 2 розгортається навколо імперців і кочівників, але по факту, жодної зворушливою передісторії немає. Оповідання починаються під час раннього середньовіччя і феодалізму. Ви ж будете розвиватися, і крокувати від епохи до епохи, зрозуміло, в рамках середніх століть. Ваші володіння зі старту це крихітне село з мінімумом ресурсів і жалюгідною подобою ополченців. Ви можете стати жорстоким тираном або великодушним і мудрим правителем, який дипломатією і словом бере міста. Доповнення Великі Люди, якщо коротко, то є подобою частини ігрової механіки як в "Medieval: Total War". Де ви можете своїх родичів ставити на чолі армій або міст. Тут навіть імператор може померти або загинути в бою, а його місце займе найближчий родич або заздалегідь призначена гравцем особа.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс можна охарактеризувати як мальована овечих, все виконано в міру в яскравих тонах, при яких не втрачається середньовічний антураж. Елементи управління компактні, ігрова зона не нашпигована всілякими іконками і віконцями. Ви просто насолоджуєтеся, нічого не вилазить на пів екрана з тими чи пропозиціями. Управляти своїми підданими будете тільки мишею, клавіатуру практично ніколи не доведеться використовувати, так як спілкування між гравцями не повноцінна. Клавіатура добре підійде для розстановки гарячих клавіш, ну вона за великим рахунком і потрібна тільки для двох цілей.

Візуальна складова в Імперії Онлайн 2 дуже якісна і приємна очам, упор зроблений на арт і промальовування портретів героїв. Що зводить цю гру в ряд з тими проектами, які виїжджають за рахунок епічності концепт-арту своїх дітищ, але тут графіка в палітурці з механікою дає карколомний результат.

Геймплей

Ваше знайомство з геймплеєм Imperia Online 2 почнеться з навчання, яке на наш погляд вже сильно затягнуто. Але, є плюси, новачкам буде корисно, а бувалим будуть ресурси для швидкого старту. Якби тут можна було керувати військами безпосередньо під час, то грі ціни не було б просто, і конкурентів теж. Тут все шикарно, а симулятор боїв дозволить вам прикинути результат битви заздалегідь, щоб не обкладуть. Існує два сеттінга, а саме середньовічне королівство і халіфат, в перших виступають знайомі всім феодали, а в другому випадку кочівники. Ці сетінг доступні на різних серверах. Карти, споруди, юніти і навіть головні дійові особи повністю відрізняються візуально.

Весь розвиток поселень в Імперії Онлайн 2 відбувається безпосередньо в університетах, які діляться на військові і мирні. Їх ігнорувати не можна ні в якому разі, так як вони збільшують швидкість і обсяги видобутку ресурсів, роблять більш потужної армії, а найголовніше роблять більш заможнішим народ, так як рівень щастя населення один з найважливіших параметрів. Якщо, ваш народ не буде задоволений, то він може збунтуватися, в найгіршому випадку, ви втратите місто, і його займуть заколотники. Так що моніторте рівень щастя і не допускайте позначки менше 100 очок. Для будівництва і розвитку в вашому розпорядженні різноманітні ресурси:

 • Населення;
 • Дерево;
 • Залізо;
 • Камінь;
 • Виробництво;
 • Золото;
 • Алмази.

Так як торгівля не менш важлива, як військове ремесло, то вам необхідно систематично апгрейдити ресурсно-видобувні будівлі, адже деякі ресурси можуть бути в надлишку або в надлишку. А часу на очікування може не бути, так що торгуйте, за отримані гроші, ви зможете вести дипломатичні зв'язки, підкупи. А також підштовхувати ворожі міста до бунтів і при цьому, не вступаючи у відкриту війну, ви отримаєте чужі міста на блюдечку.

Імперія онлайн 2: Великі Люди системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Великі Люди

Це, по суті, головні дійові персонажі в Імперії Онлайн 2, це великі люди зі своїми параметрами, особливостями, навичками, і навіть характерами, які будуть застосовні під час гри. Зі старту є тільки імператор і імператриця, вони в свою чергу можуть обзавестися дітьми і внуками, яких зможуть одружити на дітях інших великих пологів для досягнення своїх цілей. Кожен з дітей може давати вам бонуси і дивіденди. Крім цього, ви зможете збільшувати число наближених до себе людей за допомогою придворних, які в свою чергу теж володіють корисними для вас талантами, але їх кількість обмежена. Головне що це нововведення дієве і їм можна користуватися і отримувати вигоду, ця фішка не буде припадати пилом на полиці.

Захоплення територій і армія

Насамперед, перед боєм потрібно виконати шпигунство і зробити оціночну симуляцію зіткнення армій, щоб знати, що найімовірніше тебе чекає. Але необхідно робити це розумно, тому що є контррозвідники здатні розкусити ваш план. Сама битва проходить в реальному часі, але в автоматичному режимі, можна будувати аванпости, осаджувати фортеці, розгортати гарнізони. Для захоплення фортеці необхідні облогові знаряддя, зокрема тарани, а для транспортування награбованого воза.

Але крім цього необхідно досліджувати технологію "Централізація Влади" для контролю над захопленими територіями. Вся армія ділиться на чотири типи:

 • Мечники;
 • Копійщоки;
 • Лучники;
 • Драгуни.

Чотири стовпи успіху в Імперії Онлайн 2

Щоб досягти успіху в грі, необхідно на хорошому рівні опанувати чотирма напрямками. Так як ігнорування одного з моментів може поставити під загрозу ваші імперські амбіції.

 • Економіка - двигун прогресу це торгівля. Крім звичайного ринку, є можливість пропонувати обмін ресурсами між прилеглими державами інших гравців. Крім цього є можливості для колонізації незвіданих земель. Для цих цілей є спеціальні будівлі та дослідження в дереві технологій.
 • Дипломатія - часом війною нічого не вирішити, і навіть можна все погіршити, так як у відкритій конфронтації можна втратити повністю всі війська. Укладайте вигідні союзи і створюйте альянси для виконання поставлених цілей з однодумцями. А головне в разі загрози, друзі зможуть допомогти або навіть запобігти в зародку ідею ворогів.
 • Захоплення земель - без розширення меж, імперією не стати. Просто так чужий землею НЕ заволодіти, необхідно рекрутувати солдатів, забезпечувати їх найкращим і необхідним. Навіть, якщо ви зберете найсуворіших воїнів, а на чолі будуть генерали нездари, то ви приречені на провал. Потрібно, також до змінних додавати правильну розстановку військ, результативний шпигунство, і технологічний розвиток військового ремесла. Якщо коротко у кого гармата більше і мізки сильніше, той і переміг.
 • Культура - це те, що вносить різноманітність не тільки естетичне, але і функціональне, яке покликане підвищувати рівень щастя населення. А в підсумку ви отримуєте більше ресурсів, солдат і в разі підкупу вашого міста, він не увінчається успіхом. Будинки, які додадуть вишуканість вашої імперії, такі як бібліотеки, театри і чудеса світу, за допомогою яких ви знайдете славу серед інших держав.

Ігрові нововведення

Друга частина Імперії Онлайн: Великі Люди порадує нововведеннями і прикольними фішками.

 • Довірені особи імператора;
 • База для навчання полководців;
 • Збільшення кількості польової армії;
 • Фортечний вал;
 • Колоніальна адміністрація для управління знову заснованими містами;
 • Шпигунська академія;
 • Безліч завдань пов'язаних з колонізацією і вивченням ігрового світу;
 • Палац для імператорської сім'ї, штаб для губернатора і генералів;
 • Спостереження за боями в режимі реального часу;
 • Можна грати з друзями;
 • Імперські завдання, вікторини, колесо фортуни і скрині з сюрпризами;
 • Можна одружити своїх дітей, онуків.
Переваги та недоліки гри
Плюси
Якісна стратегія
Розвиток фамільного дерева
Щоб перемогти не обов'язково воювати
Багато юнітів
Цікаво розвивати поселення
Мінуси
Немає нормальної енциклопедії про гру
Слабо розвинене спілкування між гравцями

Підбиття підсумків

Однозначно рекомендуємо фанатам стратегій Імперію Онлайн 2, в нашому списку оглядів за великим рахунком практично одні стратегії і MMORTS, і кожну ми майже завжди виставляємо в хорошому світлі. Бо відверте гуано, яке не може захопити хоча б своєю механікою, ми рекомендувати не будемо. І також, ми залипали в цю гру довгі місяці. Мало не кожен подібний проект про середньовіччя або про близький до нього часовий період не завжди чіпляє або чіпляє на пару тижнів, через одноманітності. А тут по-справжньому хотілося розбурхати весь сервер і показати, хто тут найкрутіший. Сильна сторона гри полягає в тому, що міста можна брати за допомогою дипломатії, підкупів і маніпуляції з населенням.

Різні будівлі, юніти в Імперії Онлайн 2 створені не просто так, вони мають певні властивості, які сприяють більш різноманітному шляху розвитку. А існування династій вносить родзинку, де фамільне древо буде значно допомагати в дипломатії. Тут немає захисту для новачків, новобранці можуть рубатися між собою з самого старту. Донат зовсім не напружує і насильно спливаючих іконок з пропозиціями затаритись преміум валютою, ви не побачите. Якщо, ви спочатку станете на правильний шлях розвитку, то й не будете знати, як виглядає магазин спеціальних речей. Але ми пару раз крупно закуповувалися, так як хотілося швидше потрапити в гущу подій.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми