Онлайн гра Demon Slayer 3: New Era

Онлайн гра Demon Slayer 3: New Era

Demon Slayer 3: New Era це чергове оновлення відомої браузерної онлайн RPG, де поєднана стратегія і містобудування. Тут ви будете не тільки як в попередніх версіях битися, подорожувати по локаціях в пошуках скарбів, а й займатися повноцінним розвитком свого міста. Але на цей раз нововведення є не просто заміною сеттінгів і скінів героїв з локаціями, відмінності дійсно є і вони істотні, адже є змішування жанрів.

Гра існує вже давно з 2008 року, але російська версія з'явилася тільки спочатку 2013, за цей час під своє крило гру взяли два великих видавця в російськомовному регіоні 101Xp і RBK Games і ряд маловідомих. Щоб увірватися в цей всесвіт і врятувати її від демонів, потрібно зареєструватися під єдиним акаунтом для доступу до всіх проектів порталу. Грати можна безкоштовно через наявність добровільної донат системи по free-to-play.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрMMORPG, Фентезі, Стратегія
РозробникHoolai Games
Видавник101XP, RBK Games
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу03.07.2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтhttp://ds.rbkgames.com/

Сюжет

Розробники над сюжетом Demon Slayer 3: New Era майже не морочилися, тут ми бачимо черговий фентезійний світ схожий на середньовіччя з віддалено схожими елементами сеттінга на аніме. У плані історії не має відмінностей з більшістю інших браузерних РПГ, але при цьому проект ввібрав в себе найкраще. Як недивно, ви виступаєте в ролі відважного героя, який повинен врятувати світ від демонів. Події відбуваються у всесвіті Балінор, де живуть пліч-о-пліч дві раси люди і СІЛЬФ. Кожен з гравців зі старту є героєм, який претендує на престол, так як король був убитий ватажком демонів Ярос, а королівство було окуповано загарбниками з пекла.

Інтерфейс і управління

Хоча гра і має спрощений інтерфейс і елементи стратегії, але нічим не відрізняється від механіки простий RPG. На відміну від інших браузерних ігор, клавіатурі відводиться другорядна роль, так як вона спрощує управління при виборі скілыв, данжів, юзання предметів і так далі. Щоб переміщатися потрібно кликати мишкою в ту точку, куди ви хочете відправити героя. Ігровий світ тут ізометричний, що відправить вам в початок 2000-х, коли більшість ігор були тільки такого типу.

Геймплей

У третій частині Demon Slayer: New Era вам потрібно качати героя, виконувати небезпечні квести, найчастіше в підземеллях, де за знищення босів ви будете отримувати значні нагороди. А в битвах на аренах проти реальних гравців ви будете прокачувати свій вплив. Тобто, нічого нового, все по старому, механіка гри не змінилася зовсім, додалися лише нові плюшки у вигляді будівництва міста, і стратегічного переміщення своїх військ на глобальній карті. Але більшу частину часу ви будете витрачати на будівництво і розвиток свого міста, а й місце знайдеться війні, розвитку героя і захоплюючих пригод.

Любителі рубилова можуть розчаруватися, тому що обов'язково потрібно добувати ресурси і наймати воїнів, адже одним героєм не захопили сусідні міста. Також можна мирно співіснувати з іншими гравцями на глобальній карті і просто перетвориться в фермера, розвиваючи лише своє місто. І сильно захоплюватися не потрібно, так як це не класичний сітібілдер в широкому сенсі слова. Взаємодії між гравцями дуже продумані, тут є не тільки спільне проходження квестів і банальні PvP, але і також змагання між гільдіями, спільні масові походи на рейд босів і групові данжі.

Demon Slayer 3: New Era системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Типи героїв

Всього є в доступі для гравця три героя і дві раси. Кожен персонаж має стандартні характеристики, такі як сила, спритність, магія.

  • Лицар - як за класикою жанру це сильний воїн, одягнений в міцні обладунки, озброєний мечем і щитом, приймає на себе основні атаки і захищає стрільців і магів, так як може витримати і відбити велику кількість шкоди.
  • Лучник - спритний швидкий боєць далекого бою, використовує луки та арбалети, одягнений в легені шкіряні обладунки, ефективний на далеких дистанціях, а в ближньому бою він вразливий.
  • Чарівник - на перших рівнях слабкий, а в ближньому бою вмирає, мало не з одного удару. Але, по праву являють самими смертоносними, завдають великої дальній шкоди по широкій площі, але порівняно довго потрібно чекати відкат заклинань і тому він як ніхто інший потребує захисту лицаря.

Бої і система битв

Битви в Demon Slayer 3: New Era як і у попередників проходять покроково на подобі того як реалізована ігрова механіка в знаменитих "Героїв". Для тих, кому це в новинку, пропонується пройти навчання. Перед сутичкою можна вибрати позиції, на яких потрібно розміщувати своїх юнітів, на передню або задню. Крім вашого персонажа в бойові походи можна брати солдат, які володіють своїми характерними особливостями. Безпосередньо під час битви присутній система "Quick Time Events". Це працює наступним чином після звичайної атаки або магічною, у вас буде можливість здійснити серію комбо ударів. Для цього потрібно натискати спеціальну комбінацію клавіш, якщо ви не встигли, то і серія ударів нічого очікувати зроблена, а ось в разі успіху ви просто буквально втопчу ворога в землю.

Хоча все проходить практично в автоматичному режимі, і персонажі обмінюються втратою, все ж гравець може впливати на результат бою. Схема однакова як для PvP і PvE, сутички проходять на аренах. У разі перемоги ви отримаєте сувій, відкривши який можна дізнатися яка нагорода вам дісталася. Крім цього, залежно від результативності, нараховується рейтинг.

Переваги та недоліки гри
Плюси
ММОРПГ з елементами сітібілдера
Просте управління
Не хитромудрий сюжет
Мінуси
Схожа на більшість ігор від 101XP
Не сучасна графіка
Прості бої

Підбиття підсумків

Природно фанатам серії, нова частина Demon Slayer 3 припаде до вподоби, адже додаток New Era внесла конкретні зміни і нововведення. Раса сильф внесе різноманітність і якийсь інтерес на перших парах. Якщо вам просто хочеться вбити час, то це не поганий варіант, так як серед інших подібних рольових браузерок вона виділяється розвиненими PvE і PvP режимами в ній є економіка, ферми і містобудування. Бої не автоматичне і управління в них не складне, хоча щоб вигравати необхідно, проявляти кмітливість і намагатися. Тупо кликати мишкою або грати на автопілоті не вийде.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми