Браузерні хоррор ігри в каталозі KulakIgri

Страшилки або хоррори це досить відомий і популярний сеттінг в онлайн іграх, але для браузерів, вони бідно представлені і мають популярність тільки у вузьких колах фанатів. Тут ми представили список безкоштовних проектів в докладних описах, які не вимагають обов'язкового внесення коштів, детальний огляд яких дозволить простіше визначитися з бажаною грою.

Сам жанр має на увазі собою страшилку, яка повинна жахати геймерів і видавати певну емоцію, коли гравець буде подорожувати по локаціях і виконувати завдання. Якщо ви розраховуєте зустріти справжню пугалку, то ми вас засмутило, браузерні хоррори не зможуть вас задовольнити в повній мірі, як їх клієнтські аналоги.

-->

Чого очікувати від даного жанру?

Як правило, в цьому жанрі вашими ворогами будуть мутанти і зомбі, і рідше в інді-хоррорах ви будете зустрічати всяких чарівних створінь з казок. Але найчастіше це шутери виживалки в напрямку survival, де вам необхідно знищити буквально орди ворогів. Найчастіше браузерки орієнтовані на mmorpg, які можна проходити в поодинці або кооперуватися з іншими гравцями в мультіплеєрі. В цілому в жанрі немає нічого особливого, на пару вечорів поугарати вистачить.