Містобудівні онлайн стратегії для браузера

Сучасні і популярні містобудівні ігри з розвитком міста, королівства або імперії це як правило, економічна стратегія на початку шляху. А далі переростає в ведення воєн, тобто ви возводите різноманітні будівлі, щоб воювати, саме такий розклад і сеттинг є найтоповішим. Повноцінним симулятором назвати що-небудь з нами представленого не можна, все знаходиться в перемішку жанрів.

-->

Чого очікувати від цього жанру?

Різноманітність є основною привабливою складовою в сітібілдінгу, де навіть найвитонченіший геймер знайде, то, що йому потрібно. Починаючи від банальних ферм з курочками і городами і закінчуючи побудовою галактичної імперії. При цьому кожна гра має добре промальованою картинкою і різноплановою ігровою механікою, так як в містобудівних браузерних іграх велика конкуренція, вони йдуть другими по бажаності після mmorpg.

Також від вас буде потрібно приділяти велику кількість часу і уваги для розвитку своїх міст, а також налагодження виробництва і зміцнення кордонів і часом більш розвиток розтягується на довгі місяці. Так як починаєте з маленького клаптика землі, а потім не будете знати, як управляти всім тим, що отримаєте в подальшому, і тому процвітає донат система для покупки бустерів, хоча поширюється безкоштовно по free-to-play.

В загалі, майже всі містобудівні браузерні ігри клонують один одного в тій чи іншій формі і є розподіл лише на чисто економічні, де найяскравіший представник це Rail Nation. І ті де, все будівництво міст направлено на організацію війнушек і одні з найбільш бажаних це Vikings: War of Clans, Throne: Kingdom at War і космічна епопея, де можна підняти реальних грошей це Астролорди.