Безкоштовні браузерні ігри про зомбі

Тут ми зібрали браузерні ігри про зомбі-апокаліпсис, які зараз доступні в локалізації для геймерів з СНД. Але так склалося, що жанр з ходячими мерцями повсталих з могил в даному типі розваг не користується великим попитом. І ми підготували перелік, що не буде містити велику кількість цих представників. Сюжети типові попередні навалі зомбі, якийсь вірус випарувався з секретної лабораторії і понеслося.

Але, як правило, все засновано на якомусь фільмі або серіалі. І є виняток такий як Dark Times: Чи виживе Найсильніший є браузерною грою про всяку нечисть, в тому числі і зомбі, але вона перекочувала в клієнтську версію і при цьому зберегла всю красу браузерки. Вас в ній чекає неймовірний треш і чад і повний пі, якого буквально кілотонни, де ви зустрінете зомбі-тірекса збройного ракетницями?

-->

Чого очікувати від цього жанру?

Як правило, апокаліпсис з наявністю зомбаків дуже похмурий, повністю відповідний очікуваної атмосфері, де геймеру доводиться виживати в новому світі повному небезпек, де доведеться відстрілювати нежить і розкривати їм черепа усіма підручними предметами і при цьому не бути укушеним. Даний жанр в 95% випадків хоч в браузері, хоч в клієнті є з багатьма користувачами рольової грою, де потрібно прокачувати і розвивати персонажа або свій загін. Загалом, така розвага згодиться на пару вечорів або для нудьгуючих офісних працівників.