Онлайн гра Forsaken World

Рекомендуємо вам більш захоплюючу рольову гру, ознайомтеся з Icarus, прочитавши про неї в огляді!

Forsaken World огляд гри в стилі аніме

Forsaken World (Форсакен Ворлд) це клієнтська ММОРПГ з масовими битвами при участі багатьох користувачів, де тісно переплетено фентезі з аніме мотивами, вся гра по максимуму витримана в азіатській стилістиці. Більшість подібних ігор, в які грають в Європі і в Америці родом саме з Кореї і в рідкісних випадках з Китаю. Цей фантастичний світ нЕ піднесе геймерам чогось новаторського, але динамічні битви і заплутаний сюжет вплетений в квести не залишить вас байдужим. Як і годиться рольовій грі, все тримається на головному герої, ігровий світ величезних масштабів і продуманий до найменших деталей, а геймплей захоплює своєю динамічністю.

Якщо, ви придивитеся уважніше, то зможете припустити, що це симбіоз "WOW" та “LA2” зроблений азіатської компанією для європейських гравців. Заплутано, чи не так? Довгий час гра Форсакен Ворлд не з'являлася в СНД, на російських серверах вона поширюється безкоштовно за моделлю free-to-pay, що і пояснює популярність і фурор російськомовних геймерів в день офіційного релізу. Локалізатором для нашого регіону виступила компанія Nival, щоб почати грати необхідно зареєструватися на офіційному сайті розробника або на порталі Arcgames, створивши аккаунт, який відкриває доступ до безлічі інших цікавих rpg різного сеттинга.

-->
Таблиця основних характеристик
ТипКлієнтська гра
ЖанрФентезі, Аніме
РозробникBeijing Perfect World
ВидавникNival, Arcgames
СтатусЗакрита або заморожена
ОсобливістьАзіатські мотиви
Дата виходу2009
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтhttp://www.arcgames.com/ru/games/PAB_fw/

Сюжет

Історія світу Forsaken World розгортається класичним способом, боги посварилися, і почалося епічне протистояння добра зі злом. Цього разу фентезійних всесвіт має назву Ейра, добрий бог Діос створив ідеальний світ і поселив там своїх нащадків, ці діти ігрові раси, яких вам доведеться вибирати. Мирна ідилія тривала тисячі років, поки злий бог Ниос не прийшов в цей світ і не посіяв хаос. Ви виступаєте в ролі одного з героїв, яким належить кинути виклик силам зла і перемогти у війні. Як ви можете бачити, сюжет зовсім не хитромудрий.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс виконаний в консервативній формі, зовсім не наляпісто і можна легко бачити ігрову зону, доступ до основних елементів всього в пару кліків. Поруч з іконкою персонажа розташовані три основних параметри героя, такі як здоров'я, манна і гнів. Є два вікна чату, один системний, а другий ігровий. Є дві панелі навичок одна нижня, а друга бічна, призначити їх можна на гарячі клавіші клавіатури, класичне розміщення це 1-0 і F1 - F12. За допомогою міні-карти, можна прокласти авто-шлях, натиснувши на одне завдання зі списку, воно також відобразиться на карті. Все це були стандартні описи, таке є у всіх MMORPG, але ось є особливі значки з такими характеристиками як молитва, ера і знак зодіаку. Відносно управління, то тут теж все буденно, клавіші клавіатури W, S, A, D для переміщення, а "лкм" і "пкм" для здійснення атак.

Геймплей

Розробники Forsaken World пішли стандартним шляхом, ви можете мирно існувати і творити в цьому світі, вибравши якийсь ремесло і професію дозволяє заробляти ігрову валюту. А можете піти більш небезпечним шляхом, вибрати долю воїна і відправиться в небезпечні пригоди. Для кожної раси передбачені свої стартові локації, від вибору буде залежати точка звіту вашого пригод в грі. Після реєстрації і вибору раси, класу необхідно пройти добровільно примусове навчання і тоді у вас не буде зовсім ніяких питань по інтерфейсів і управління. Тим більше по його закінченню, ви вже прокачали, отримаєте потрібний досвід, непогана зброя і броню для подальшої гри.

Але просто так бездумно натискати плюсик біля будь-якого вміння не вийде, бажаного результату не буде, необхідно ретельно продумувати, куди витрачати окуляри навичок. Адже від цього залежить ваш подальших успіх в сутичках з іншими гравцями і на PvP аренах. Гільдії, кланові війни і покупка вихованців доступна після 30-го рівня.

Якщо ви гриндер, то не розпочинайте це заняття в Forsaken World, краще прочитайте системою квестів, адже краще пройти завдання за 20 хвилин і отримати в два рази більше ресурсів в якості нагороди, ніж за годину безпросвітного кришива з мобами. Аж до вступу в клан і закладу вихованця, квести будуть вас переслідувати, благо можна зібрати Тіму для спільного проходження. Весь упор зроблений на PvP битви, а сюжет і квести лише довгий шлях до них. За фактом вся ігрова механіка і процеси нічим не відрізняються від інших аналогічних MMORPG, лише інший набір сеттінгом. Ми трохи описали важливі моменти на наш погляд, щоб ввести вас в курс справи.

Forsaken World системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор1.0 GHz
Оперативна пам'ять1 Gb
Місце на диску4 Gb
ВідеокартаNVIDIA GeForce 6500
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету512 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор2.5GHz або потужніше
Оперативна пам'ять4 GB і більше
Місце на диску4 GB
ВідеокартаNVIDIA GeForce GTX 9800 або Radeon HD 3850
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Раси в грі Forsaken World

Forsaken World є рольовою грою і перед початком пригод вам необхідно визначиться з персонажем. Як і належить всім корейським проектам, велику увагу приділено образу, ви можете вибрати тип обличчя, колір волосся і шкіри, колір і тип розрізу очей, і навіть знак зодіаку, молитву, еру. У порівнянні з попередниками BPW в цьому пункті дуже багато можливостей для кастомінінізаціі персонажа. Якщо постаратися, то можна створити унікального героя. У кожної раси є свої унікальні вміння, які суттєво полегшують проходження, природно, якщо у геймера прямі руки. Ось власне п'ятірка, перші три стандартні для будь-якої всесвіту, а що залишилися дві вже з родзинкою:

 • Люди - найчисленніша раса, завдяки найбільшою жадобі до життя нею були заселені всі материки. Їм будь-яка професія і завдання дарма, зможуть пристосуватися практично до будь-яких умов. У союзі з расою гномів.
 • Ельфи - як і личить жанру фентезі, вони виглядають витончено і елегантно. Живуть у злагоді з природою і охоче захищають її. У союзі з Франгорамі і в поганих відносинах з гномами, так як для їх кузень потрібно дуже багато деревини, і від цього страждають ельфійські лісу.
 • Гноми - стародавня раса, дуже схожі на людей. Вони не високого зросту, але виглядають потужно, в усьому покладаються на технології та знання. Мають стрілецькою зброєю, а для пересування використовують механічні пристрої.
 • Франгори - загадкова і могутня раса, серед їх представників немає особин жіночої статі. Як і гноми можуть викувати неперевершене зброю, але на порядок потужніша. Весь їхній життєвий шлях присвячений війні. Навіть не дивлячись на те, що їх тіла складаються з каменю і виглядають грізно, вони є напевно найдоброзичливішою расою. Виділяються тим, що можуть керувати земної твердю і використовувати її в якості зброї проти своїх ворогів. В якості союзників у них виступають дві протиборчі раси гноми і ельфи.
 • Веспіари - віддалено схожі на людей, але здебільшого нагадують вампірів. Живуть відособлено, ні кому не довіряють, не укладають спілок і ненавидять людей. За фактом, вони безсмертні, за це їх всі ненавидять.

Класи в Forsaken World

 • Воїн - класичний клас, в бою завжди попереду, захищає бійців далекого бою, майстерно володіє мечем.
 • Захисник - клас, який доступний лише для раси франгори, повільний, має величезну силу і може витримати практично будь-який удар. Завдяки своїй потужності, можуть дозволити носити собі непідйомні для інших рас обладунки.
 • Маг - тут, багато говорити не доведеться, це бійці далекого бою, виступають в якості підтримки, беруть верх стихіями. У ближньому бою швидко зливаються, в далекому ж наносять критичний масовий шкоди. У них малих запас здоров'я і тендітна броня. Щоб тягнути в соло PvP потрібно бути досвідченим гравцем.
 • Бард - дуже цікавий клас, майже не користується попитом, як зброя використовують музичний інструмент і мелодії. Підсилюють своїх товаришів і накладають закляття послаблення на ворогів.
 • Вбивця - класичний ассасін, завдає критичний шкоди, часом при певній частці везіння здатний вбити ворога з одного "тикі". Він дуже спритний, швидкий, одягнений в легку броню і використовує кинджали і короткі мечі.
 • Стрілець - як ви здогадалися, вам доведеться грати за гнома, вони не тільки природжені інженери, а й снайпери, вони влучно кладуть снаряди по ворогах з далеких дистанцій.
 • Вампір - особливий клас, доступний лише при виборі раси Веспіари. Виділяються тим, що на спинах носять величезні хрести. Можуть в разі потреби перетворюватися в зграю кажанів. Можуть жертвувати своєю кров'ю, щоб накласти закляття на ворогів, тобто якщо у вас скінчитися манна в самий не підходящий момент, то у вас є план "B". Досить складний в управлінні через специфічні Скіл, новачкам буде не просто.

Професії і крафтінг

У міру прокачування гравець може опанувати максимум дев'ятьма професіями. Найперші доступні для вивчення на 10-му рівні, а всі інші після 20-го. Всього їх п'ятнадцять, і умовно їх можна розділити на дві категорії, наприклад на видобуток і обробку. Завдяки прокачування певного досвіду, ви зможете створювати цінні речі з простого і дешевого сировини. Як по нам, то велика частина з них зайві, а деякі можна об'єднати.

 • Ремісник - створює аксесуари, що додають бонуси до характеристик персонажа.
 • Інженер - розбирає зброю, броню і інші речі на деталі, щоб зібрати щось інше.
 • Ювелір - створює з дорогоцінних металів і каменів ювелірні вироби, наприклад кільця, ланцюжки, сережки. Може наділити предмет особливу властивість.
 • Зачарователь - може абсолютно будь-який предмет наділити магічною властивістю.
 • Коваль - створює обладунки і супутню амуніцію не тільки з металу. Але і магічні для класів далекого бою.
 • Зброяр - за фактом, як і коваль, тільки кує зброю, як для ближнього, так і для далекого бою.
 • Алхімік - віртуозно розбирається в різних речовинах і як травник створює різне зілля.
 • Торговець - володіє талантами в торгівлі, може за короткий проміжок часу казково збагатиться.
 • Приборкувач - може з легкістю приручити будь-якого дикого звіра і зробити його своїм вихованцем.
 • Мисливець - після навчання, власне полює на демонів, його зір краще ніж у всіх, він може бачити те, що приховано для інших. Навчиться цього можна виконавши серію відповідних квестів.
 • Дипломат - за фактом, вона сприяє швидшому проходженню квестів і додатковим бонусів за їх проходження. А так як все тримається на квестах, то вона виявляється досить корисною.
 • Рудокоп – тут все просто, ви зможете діставати з надр землі цінні метали та ресурси для створення предметів в кузні або в майстерні ремеслінікі.
 • Рибалка - цю професію освоїти простіше ніж будь-яку іншу, необхідно лише для виконання квестів, використовується ефективно в зв'язці з кухарем.
 • Кухар - готує страви, які швидко поповнюють здоров'я і сили.
 • Травник - розбирається в квітах, рослинах і корінь. Необхідний для створення цілющих і магічних зілля.

Вихованці в Forsaken World і їх можливості

Вихованцям в цій грі відводиться важлива роль, отримати їх можна різними способами. Наприклад, приручити, купити, вкрасти або навіть убивши звіра можна опанувати його духом. Першого вихованця можна дістати тільки на 10-му рівні. Але, з ним потрібно няньчитися, і допомагати йому в розвитку, він також як і ваш герой отримує досвід, зростає за рівнями, має властивості, параметрами і вміннями. По-перше, його потрібно тренувати, годувати і бажано брати на квести. Коли ваш пет буде 35-го рівня, ви зможете його відправляти на виконання квестів середнього рівня складності місце себе. Завдяки цьому ви можете, як Юлій Цезар виконувати кілька справ одночасно.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Низькі вимоги до комп'ютера
Багато класів
Цікавий крафтінг речей
Цікаві можливості при взаємодії з вихованцями
Нейтральний донат
Мінуси
Не разнообразная боевая система
Не різноманітна бойова система

Підбиття підсумків

Компанія Beijing Perfect World випустила цілу когорту фентезійних РПГ, серед яких Jade Dynasty, Ether Saga і гра з однойменною назвою фірми. І за фактом Forsaken World рознится лише набором сеттінгом і іншими скінами як персонажів, так і мобів. А на додачу ще володіє однією перевагою в якості низьких вимог до заліза, ця mmorpg відмінно працює на слабких комп'ютерах. Єдине що постійні квести з івентами не дають опуститися грі в звичайний фарм. В цілому нічого нового і особливого, підійде для різноманітності любителям "лінійка-подібних" онлайн ігор!

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми