Онлайн гра Lineage 2 - Легендарна ММО всіх часів!

Lineage 2 (Лінейдж) детальний огляд гри з усіма подробицями

Lineage 2 це найвідоміша і культова MMORPG гра жанру фентезі в світі геймерів, яка стала, мало не засновником всього жанру, пройшло більше 10-ти років з моменту релізу, але інтерес до неї не згасає. У цьому огляді ви довідаєтеся все про легендарну лінійку і навіть більше. Армії шанувальників налічують сотні тисяч відданих фанатів по всьому світу, особливо вона прижилася у російського ком'юніті. Саме цей проект приніс славу корейським розробникам з NCsoft, після чого будь-який інший їхній продукт, зустрічають оплесками. Гра завоювала геймерів своєю графікою, гігантськими локаціями і мальовничими пейзажами, правдоподібними баталіями і новаторською системою PvP, де на одній локації могли вміститися кілька сотень персонажів які воюють. Крім цього було привнесено багато інших фішок, які до цього були небаченими гравцям. Ту ж ігрову камеру можна було переміщати як завгодно, до цього про це ніхто і подумати не міг.

В грі Lineage 2 вперше з'явилися придатна візуалізація води зі звуками дзюрчання, а так само брязкіт мечів і свист стріл з вибуховими магічними заклинаннями, немов грім. Також немов кошмарний сон запам'ятався багатьом дикий гринд та довбування мобів на PvE. Щоб викачати свого персонажа необхідно було, мало не мільйон мобів укласти і все це потрібно було зробити для екіпіровки і прокачування скілів. Найближчий конкурент, який міг так само увірватися в цю нішу був "WOW", але не вийшло, так як пропонував платну підписку, а в лінійку міг грати будь-хто абсолютно безкоштовно по всім відомій моделі free-to-play. Після чого безліч подібних проектів підхопило такий підхід, так як на донаті і платному контенті теж можна окупити витрати на виробництво гри.

Якщо ви грали хоча б в одну клієнтську гру, то розумієте, що умовно безкоштовна модель передбачає, що ви можете грати необмежений час. А ті, хто придбали платний контент, швидше будуть отримувати перевагу над іншими гравцями. Але в той же час командний гринд може вас уберегти від грошових вливань. Головна суть Lineage 2 це, як і в будь-якої іншої грі стати найкрутішим на сервері і наваляти конкурентам по саме не можу. У більшості геймерів пригорає днище через доната, але потрібно розуміти, що в гру убахалі мільйони, щоб вам було чим зайнятися вечорами.

Пишність контенту в його кількості, якщо вам потрібно по-швидкому настріляти фрагів і піти у своїх справах, то краще не завантажуйте гру, так як на неї потрібно витрачати порівняно багато часу щоб домогтися відчутних висот. Перераховувати можливості можна кілька годин, простіше зареєструватися і самому оцінити всі принади цього шедевра зі світу віртуального фентезі. До того ж в інтернеті ходить безліч мемів і жартів про ла2 і лінійку, зараз ви зрозумієте про що йшла мова. За деякими даними кількість гравців на всіх офіційних і не офіційних платформах налічує близько 40 мільйонів користувачів. Зауважте, на трьох основних серверах стабільно тримається онлайн 30 000+. За локалізацію в РФ і країнах СНД відповідає ігровий портал 4game. До всього цього існує спеціальна версія для мобільних платформ IOS і Android.

-->
Таблиця основних характеристик
ТипКлієнтська гра
ЖанрMMORPG, Фентезі, PvP, Екшен
РозробникNCsoft
Видавник4game
СтатусЗапущена
ОсобливістьЛокації грандіозних масштабів
Дата виходу2003
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтru.4game.com/lineage2/install

Сюжет

Настільки великий віртуальний 3D світ Lineage 2 на локаціях якого легко можуть вміститися десятки тисяч гравців одночасно має захоплюючу історію. Друга частина має тринадцять доповнень, які називаються хроніки, за оновлення ігрового клієнта плата не стягується як в більшості інших ігор, де DLC контент строго платний. У кожній хроніці з'являються нові локації, раси і бойові класи, крім цього заповнюються сюжетні лінії подробицями. Шкода, що російським гравцям потрібно мало не рік очікувати обновку, так як в першу чергу вона дістається корейським, далі американським і європейським гравцям, і в останню чергу лише російськомовним регіонам.

Гра Лінейдж постійно і динамічно видозмінюється, одна з наймасштабніших обнов була Gracia, яка значно змінила вигляд всього проекту, так як був впроваджений новий движок. Справа в тому, що весь сюжет і історія постійно оновлюється, тут сюжетна лінія закручена дужче будь Санти Барбари, створити вигаданий світ лінійки не біда, а от уявити вже завдання під силу лише справжнім фантастам.

І так почнемо, кожен етап історії цього світу розділений на хроніки, перша мала назву "Легенда", в той час зародилася сама планета і перші раси, яким довелося протистояти хаосу. Тоді все билися проти всіх. Під час інтерлюдії, раси не помітили, як хаос проник в усі куточки їх світу і потрапив навіть в їх серця. Після цих подій були створені альянси для протистояння істинному злу, раніше розрізнені народи виступили єдиним фронтом в цьому нерівному протистоянні.

В подальшому були дикі заруби за місто Гіра, після того як альянс кинув орду хаосу в небуття. Так як найнебезпечніший ворог був уже лише історією, тоді розгорнулася неабияка боротьба за владу, десятки правителів втрачали свій престол. Головні дії були навколо спадкоємиці престолу Інадріла. Після чого було зародження культу смерті і поява дітей Шилен, та епоха була страшніше вторгнення орд хаосу, раса людей була майже стерта, але дивом відродилася. Далі постійно відбувалося якесь рубилово з постійно відроджується хаосом. Раси, то об'єднуються, то гасять один одного, що є мощі, заварушка без кінця одним словом.

Кожна з рас позбавлялася будинку і набувала новий, у вогні битв і протистоянь з'являлися нові раси і класи. Це все пекельна солянка під назвою лінійка два. Про першій частині природно чули тільки в Кореї, візьми російського фаната, і він нічого не відає, що було в першій частині, йому вистачає щоденного грінда і гонок нескінченної прокачування, щоб гасити один одного на PvP. Якщо коротко, то гра ЛА2 така ж MMORPG як і більшість в своєму жанрі, тільки лише з тією різницею, що має епічний розмах і за рахунок тривалого життя і як родоначальник жанру пожинає плоди своєї праці.

Інтерфейс і управління

Чим Lineage 2 розбурхала геймерів з усього світу, так це новаторською камерою з обертанням в 360 градусів. Ігрова зона повністю вільна для гравця, все інтерфейси розкидані по боках, а якщо у вас широкоформатний монітор, то ви будете відчувати ще більший комфортом. По всій класиці жанру тут є карта з інформацією про події, що відбуваються на локаціях, шкала зі станом персонажа: здоров'я, манна і досвід, смуги зі Скілом і бафамі, яких можна наліпити в кілька рядів, а ось юзати їх доведеться як очманілий, можна винести майже сотню. Управління пересуванням реалізовано не як в більшості RPG ігор за допомогою клавіатури WASD. Вам потрібно навести на місце на карті або в поле зору, клікнути мишкою і персонаж висунеться в шлях. Також можна відкрити глобальну карту, вибрати місце призначення і ваш герой з великою часткою ймовірності досягне місця призначення, якщо не наткнеться на лютих, агресивних мобів. На жаль, можливостей тьма, але стрибати не можна.

Геймплей

Як і в будь-який інший MMORPG в Lineage 2 тонни різноманітного контенту, але витоки всього пішли саме від цієї гри. Тут є і сміховинні PvE, де потрібно перемолоти тисячі мобів на безкрайніх полях битв, які ведуть впевнено до PvP, де можна також косити сотнями ворогів і отримувати люлей від них же. Тобто все впирається в кінцевому підсумку в сутичці на арені. Тут реалізована простенька система боїв, крафтінг як і всюди, в якому потрібно до дёргающего очі і розтерзаних нервів точити свої гармати і обладунки. Коли станете більш менш сільненькім, то можете влитися в клан і брати участь в облог замків. Все це вже зараз є канонічним і по дефолту обов'язковим в будь-який фентезийной MMORPG, але тоді в 2003 це був прорив і просто мега гармата. Причому масові сутички стінка на стінку, де може бути рубилово 1000 на 1000 розбурхує свідомість, якщо у вас слабкий комп'ютер, то всі принади цього дійства вам не оцінити.

Без премака, граючи чисто безкоштовно, безумовно, можна досягти висот, але на порядок довше, ніж для тих, хто розщедрився і купив підписку або преміум речі. Тому у кого є гроші користується цією можливістю і саме через це починається дикий срач серед гравців російського ком'юніті Lineage 2. Так як для рунета часто, ті хто купує донні шмотки стають мало не ізгоями і зрадниками батьківщини. Але, варто зауважити, що система доната здебільшого демократична, тим більше на російських серверах і майже кожен гравець зможе задонатіть і скоротити кілька десятків годин грінда.

PvE режими тут кульгають бо 80% квестів просто блендер зі знищення мобів, а ось PvP справжній рай, адже можна влаштувати сутичку всюди крім міст. Але якщо будете бити найслабших на деякий час будете уразливими і з великою ймовірністю втратите круті речі. Розбірки можна влаштовувати на рівному місці або ж на спеціальних локаціях. Є дуелі, стінка на стінку з усілякими модами, існують навіть PvP у вигляді квестів, але найефектніші битви, від яких здригається весь сервер це, коли один альянс кидає виклик іншому. Адже яке естетичне задоволення може отримати геймер, коли з вірними товаришами залишаючи позаду себе купи мертвих ворогів скуштує солодкий приз у вигляді території або замку і стане отримувати за нього дивіденди.

Але тупо клацати мишкою і махати мечем, не вийде, потрібно визначиться з ігровою расою і доступним для неї класом. Ознайомитися з нюансами, і зрозуміти який стиль і манера гри буде для вас прийнятною. Адже крім Паладіна танка і лучника ельфа є більше десятка інших варіантів, які можуть тягнути не тільки ефективно, але й захоплююче красиво. До того ж можна створити вигляд свого персонажа, поставтеся до цього серйозно, так як в подальшому змінити його буде не можливим.

Чи не все впирається в дуелі, коли ви вдосталь насражаетесь, то зрозумієте що потрібно володіти якоюсь професією, так як це полегшить вам життя, вміння створювати речі в світі Lineage 2 ніколи не буде зайвим. Спеціалізації завжди вузькі, можна виробляти обладунки, зброю, щити, зілля, сувої, прикраси з дорогоцінних каменів (серед геймерів називається біжей). Один шмаття створений вами підійде вашому героєві відповідно до класу і расою, а інший хороший, але не придатного можна виставити на продаж. А коли з'являться зайві гроші, то можна придбати круте їздова тварина і потужного вихованця, які будуть вам додавати бойових очок і покращувати ваші базові характеристики. Про геймплей можна читати годинами, дивитися картинки і днями заливати в ігрове відео і так не врубав в усі деталі, потрібно просто завантажити, заводити собі аккаунт і вриватися в цю гущу. Тут можна прописатися на постійній основі і навіть зіграти власне весілля, напевно спеціально створено для тих, хто грає більше 14 годин на добу.

Lineage 2 системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
ПроцесорIntel Core 2 Duo 6400
Оперативна пам'ять4 Gb
Місце на диску7 Gb
ВідеокартаGeForce 7800
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
ПроцесорIntel Core i5 660
Оперативна пам'ять8 GB
Місце на диску7 GB
ВідеокартаGeForce 8600
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Опис рас ігрових персонажів в Lineage 2

Спочатку в Lineage 2 до вибору для гравця було п'ять рас, але з подальшими оновленнями їх стало сім. Додалися найзагадковіші і самі дамагерние. Тут ви побачите всіх класичних представників MMORPG і кілька зустрічаються тільки в цій грі. По суті без двох останніх рас в списку, рядовий б геймер не відрізниш б ла2 від інших іграшок.

Люди

Ну, ви зрозуміли, ті самі людці, яких дуже багато і вони дуже плодовиті і більше всіх люблять життя. Вони можуть опанувати практично будь-якою професією і майже будь-яким бойовим класом. Як не дивно, більшість вибирає саме цю расу, адже всі плюси і мінуси мають хороший баланс, підходить майже всю зброю і обладунки. Добре показують себе в далекому і в ближньому бою, є універсальними солдатами. Але, не в усьому вони фаворити, бувалі геймери вибирають інших персонажів не тільки для різноманітності, але і щоб показати кузькіну мать іншим. Людьми в лінейдж зможе управляти за великим рахунком будь-, особливі навички не потрібні.

Ельфи (Світлі)

Це ті горезвісні хлопці, які горою стоять за світло і борються проти темряви. Саме з них пішли жарти про ельфа 99 рівня. Вважаються найпрекраснішою з рас, в них відмінно поєднується витонченість і розум, вони швидкі, спритні, але не такі сильні, як люди або орки, але в магії з ними змагатися дуже важко. Їх магічні заклинання мають дуже велику амплітуду, але малий шкоди. Хоча ви можете дійти до досконалості і валити, немов з кулемета. Їх перевага швидкість і спритність, іспользуёте їх з розумом, і тоді в більшості битв, ви будете здобувати перемоги. Також ця друга раса за кількістю створених персонажів в світі лінійки.

Дроу (Темні ельфи)

В них все те ж саме, як і у світлих побратимів, тільки вони ненавидять один одного, немов ніч і день. Їх класи надзвичайно зловісні, вони будуть рубати вас буквально, як капусту, і палити вас своїми заклинаннями, немов полум'ям з преісподні. Вони переміщаються як вихор, в ближньому бою з чарівною грацією наносять понад дамагерние удари. Так що будьте обережні не підпускайте їх близько до себе або ж вам кінець. Їх слабкість це малий запас здоров'я, в божевільної кровної ворожнечі з людьми. Їх союзники темні сили, часто озброюються парними мечами, рідше одноручним мечем зі щитом. Один з потужних бойових класів це танцюрист смерті, він же блейдденсер. Зауважте їх магія найпотужніша і смертоносна. По-суті цю расу вибирають справжні хардкорщики в лінейдж, які обожнюють динамічні битви.

Орки

Це уособлення сили і могутності, самі живучі, але повільні, не можуть похвалитися швидкістю і грацією в рухах, але є відмінними танками, незамінними в командній грі. Зовнішність не найприємніша, шкіра у них зеленого кольору, і найчастіше вона забита татуюваннями. Поодинці баш на баш при інших рівних це складний супротивник через великого запасу здоров'я. Але, вони малорухливі і мають малий запас інтелекту, що робить з них гірше, ніж посередніх магів, але мають підвищений опір до дебафф, але краще качати його як бійця. Улюблені знаряддя це кастети і дворучний меч, одягнути можуть на себе будь-який одяг, і взяти в руки абсолютно будь-знаряддя. У кланових битвах і походах на ред босів особливо цінні, тому що можуть відновлювати CP окуляри і накласти безліч бафов на всю групу.

Гноми (Дворфи)

Це ті хлопці, які не можуть стати магами, але єдині хто може Крафт речі і добувати ресурси. За великим рахунком це командний гравець, поодинці тягти майже не реально. Їм протегує богиня Землі, що пояснює їх здатності добувати ресурси з надр землі. Перевага над іншими в тому, що мають найбільшу вантажопідйомність і збільшена кількість слотів в рюкзаку. Щоб озолотити себе і стати багатшими інших, необхідно вибрати професію спойлера. Якщо допомагати тягти тиме, то потрібно вибрати крафтеров, так як він може створити безліч речей майже безкоштовно з будь-якого мотлоху для прискореного прокачування своїй команді. Брати гнома на дуель це самогубство, в лінейдж гноми є командними гравцями, але якщо його одягнути в потужний сет і дати знаряддя з максимальною заточкою, то люлей роздати теж вийде.

Камаель

Раса, створена богом вітру, ідеальні солдати ближнього бою, не можуть опанувати магією, але створені спеціально, щоб кришити ворогом пачками. Адже клинками, кинджалами і мечами володіють, немов вони продовження їх тіла. Черпають свої сили при зборі померлих душ ворогів. Так, вони ідеально підходять для війни, вони також граціозні, як і темні ельфи, але мають вже малим запасом здоров'я, але лють і понад шкоди компенсують це з лишком. Зовнішність їх приваблива і якби не одне крило за плечима, то можна було б сплутати з ельфами. На останніх рівнях прокачування отримують здатність трансформування в крилатий створення, здатне літати, також при цій трансформації збільшуються всі базові характеристики. Камаеля можуть бути лише воїнами, майже будь-яка зброя можуть перетворити в спеціалізоване, і мають високий захист від магічного шкоди. Професія залежить від вибору класу, в залежності від неї ж можна стати бійцем далекого або ближнього бою.

Артеі

Остання з доданих рас в Lineage 2, за великим рахунком Артеі є відсиланням до азіатських легендам, можуть стати майже всіма класами. Як і люди, добре проявляють себе в ближньому бою і в магічних заклинаннях, але краще їх використовувати як ассасинов, що не бачать люди на їх милі скіни, вони є природженими вбивцями.

Класи в Lineage 2

Ми не будемо проходитися по всіх класах детально, їх в Lineage 2 налічується 31, кожен персонаж може опанувати трьома професіями і одним основним і другим додатковим класом. Деякі класи і професії можна вивчити тільки за допомогою спеціальних книг. Наприклад, для тих же людей і темних ельфом однакові класи матимуть різні назви і частково відрізняється властивості.

 • Люди мають найбільші можливості при виборі класу, вони можуть стати тим завгодно, Баффер, бойовим магом, ассасіном, лучником, танком.
 • У обох ельфів, все теж саме тільки з єдиним розходженням у них є класи з божевільним дамага, і у них відіграють велику роль боги.
 • Орки це часто бійці ближнього бою, рідше на пів боги, на пів маги.
 • У гномів, вибір взагалі не великий, лише крафтери і спойлери.
 • Артеі і Камаеля - це ідеальні знаряддя для вбивства, швидкі з великими пошкодженнями, що наносятся, танком і бафером стати не можуть, а ось дамагером саме воно.

Але вся величезна кількість можна розділити на наступні всім зрозумілі класи, які мають безліч розгалужень властивих певної раси:

 • Воїн;
 • Танк;
 • Маг;
 • Призиватель;
 • Заклинатель;
 • Лікарь;
 • Помічник;
 • Лучник;
 • Розбійник.

Бойова система

Тут все просто є PvE, і PvP завдяки яким прославилася Lineage 2, адже вона має розгалужену систему рівнів, титулів, а так же рейтингових таблиць, важливих для просування по грі. Характерна особливість це статус ПК, якщо ви вб'єте слабкого гравця або того хто не давав згоди на поєдинок, то ви з великою часткою ймовірності при ураженні втратите якийсь предмет і зіпсувала собі карму. Щоб це виправити необхідно, відмити карму, а для цього потрібно вбивати потрібну кількість мобів для ануляції лічильника ПК. Також існують спеціальні сувої для очищення карми. Ми не радимо вплутуватися в хаотичні стики, так як можете позбутися дорогої речі, і потім довго і нудно обзаводиться нею знову. Помирати від мобів теж погано, так як при кожній смерті ви втрачаєте 10% отриманого досвіду, а гравці з міткою ПК куди більше.

PvE режим в Lineage 2

PvE потрібні лише для фарма, зокрема все зводиться до рейд босам, з них випадає найцінніший шмаття, найчастіше вони знищуються за допомогою однієї паті, рідше за допомогою декількох. На жаль, в поодинці змагатися безглуздо. Всі боси знаходяться у відкритому світі, і доступ до них має кожен. Лише, вони часто приховані або ховаються в підземеллях. Як і раніше, як і скрізь необхідно перемолоти десятки тисяч мобів, якщо не сотні, щоб повністю викачали і ця частина гри через кілька днів стає дуже нудною справою. Єдине, що вносить хоч якесь розмаїття в цьому режимі це локація Камолка, в мережі якої можна потрапити мало не на кілька місяців.

PvP рубилово, клани і протистояння альянсів

Це найцікавіша і захоплююча частина гри, заради якої так все геймери вливаються, адже PvP дає можливість стати гладіатором віртуальних арен. Але, як правило, відбувається хаос за стінами міст і всі один одного гасять, і щоб внести баланс і якусь каральну систему були введені клани і альянси. Клани гойдаються, також як і персонажі, але для цього потрібні адени і марки, при кланах існують академії, де отримують третю професію. Також не рідко в клані є основний склад, який входить в об'єднання кількох кланів іменованих альянсами, вони ж беруть участь в найбільших колотнечею сервера.

PvP режимів досить багато. Є дуелі, стінка на стінку, парні бої, і краще міряються силами на спеціально відведених місцях під назвою арени. Тільки там ви зможете прославитися як гравець, а не як псих, який не дає нормального життя іншим, ловивши невезунчік по закутках сервера. Є тестові режими PvP, де можна не боятися бути вбитим, відпрацьовуючи при цьому прийоми і тактики необхідні при великих протистояннях і тих же облог.

Тим більше раса, клас, озброєння в великій мірі впливає на стиль бою і результативність, однаковою тактики і підходу до PvP в Lineage 2 не існує для всіх. В огляді ми часто говорили про облоги, так як це по-справжньому круте дійство. У більшості великих міст є свої фортеці, власники яких отримують економічну й політичну перевагу на локації до тих пір, поки володіють нею. Всього є дев'ять замків, за самі топові борються десятки кланів. Облога складається з двох етапів. З атаки, де ви ціною сотень героїв проламуєте оборону, і займаєте фортеця, де ваш лідер починає встановлювати друк, щоб встановити своє правління. І другий це утримання, ваш лідер під час процедури установки друку стає вразливим, і вам потрібно не дати ворогам знищити його поки процедура не буде закінчена. Ну, а якщо вам вдалося зробити це, то можете спати спокійно до наступних вихідних і збирати Аден мішками.

Предмети військово-промислового комплексу

Всіляких предметів і екіпіровок в Lineage 2 десятки тисяч, більшість яких в системі створювалися, мало не рандомно. Розмаїття, так багато, що часу буде потрібно не мало, і при цьому вам потрібно спілкуватися з іншими гравцями на спеціальних майданчиках, так як в енциклопедіях про що не сказано. Екіпіровку образно можна розділити на зброю, обладунки та біжутерію. Видів зброї валом, у вашому розпорядженні: мечі, сокири, кастети, клинки, рапіри, кинджали, палиці, луки, і інше. Елітні обладунки, як правило, складаються з сетів, в які входить: нагрудник, куртка, чоботи, рукавички, шолом, роба, обладунок. Коли зібраний повний комплект, то персонаж наділяється підвищеними характеристиками, а сет дає особливий баф або скилл або ж посилює вже наявної в наявність. Біжутерія це кільця, сережки, намиста, намиста. Вона, так само як і обладунки входить до складу сетів, що в комплексі також підсилює персонажів. Вся екіпірування ділиться на грейди (ранги) за рівнями:

 • Без рангу - з 1-ого рівня;
 • D - с 20 рівня;
 • C - с 40 рівня;
 • B - с 52 рівня;
 • A - с 61 рівня;
 • S - с 76 рівня;
 • S80 - с 80 рівня;
 • R - с 85 рівня;
 • R95 - с 95 рівня;
 • R99 - с 99 рівня.

Плащі й біжутерію отримувати досить таки нелегко, необхідно затратити багато часу, так як їх роздобути можна тільки виконавши епічні квести. Також можна самостійно покращувати свої речі за допомогою заточек. До рангу R все досить легко можна отримати самостійно, потрудившись неабияк природно. А ось далі буде якийсь епічний кошмар, немов протистояння в "Зоряних воїнів", а саме заруби за рейд босів, з яких випадають ці цінні шмотки. Всі обладунки діляться на легкі, важкі і магічні, перші підходять для лучників і дамагеров, другі для танків і останні для магів відповідно. Всі предмети поділяються на кілька типів:

 • Звичайні - найпростіші, які не хитромудрі, без крутих наворотів.
 • Тіньові - потужні, але зникають через деякий час, можна купити у торговця або отримати за виконання квестів.
 • Звичайні - це найбільша група речей, їх можна покращувати, зачаровувати, найчастіше вони випадають з мобів, без нічого їх Крафт гноми.
 • Рідкісні - як правило, рандомно створюються гномами, і після обробки спеціальним складом володіють особливими властивостями.
 • Скуті (Благословенні) - вони крутіші, ніж все інше в середньому на 50%.

Розвиток і прокачування персонажа

Свого персонажа ви будете закачувати два-три місяці як мінімум, і тому вам потрібно більш менш серйозно до цього ставиться, щоб не продовжити цей процес довжиною в роки. Расу потрібно вибирати з урахуванням своїх переваг і не імпульсивно, щоб на півдорозі не закинув гру, наприклад тим же гномом за великим рахунком грати нудьга. Якщо, ви новачок в світі Lineage 2, то почніть з білого мага. Стартовий вибір величезний, так як розгалуження класів величезне, і кожен з представників може викачати до справжньої машини для вбивств. Причому все знайдуть своє застосування в кланових війнах, так що не йдіть на поводу у мас і вибирайте, що більше подобається. Камаеля відмінні гладіатори, радимо йти по хардкору і вибирати саме їх, їли хочете гострих відчуттів.

Є у кожного базові характеристики, тобто параметри, які збільшуються при отриманні нового рівня, нанесенням татуювань або з новим шмаття, озброєнням.

 • Сила - це фізична атака і максимальний критичний шкоди.
 • Спритність - впливає на швидкість атаки, точність ударів, ухилення від фізичних атак, а також від неї залежить шанс вразити супротивника крітом.
 • Витривалість - від цього параметра залежить опір, максимальний рівень здоров'я, швидкість відновлення здоров'я, вантажопідйомність.
 • Інтелект - це аналог сили, тільки в магії, від нього залежить магічна атака і критичний шкоди від магії.
 • Мудрість - цей параметр немов спритність для сили, від нього залежить шанси нанесення критичного шкоди від магії, а також точність і швидкість магічних заклинань.
 • Удача - впливає на ваші дії в майстерні, а також на цінність випадає предметів і речей з мобів.
 • Опір магії (дух) - чим вищий цей показник, тим ви менш сприйнятливі до магічних закляттям і отримуєте меншої шкоди і негативні впливи.
 • Харизма - підвищує всі основні характеристики персонажа.

Є три професії (вміння), якими ви можете опанувати, вони беруться на 20, 40, 75-их рівнях. А на 85-му ви отримуєте переродження з ростом всіх характеристик і зброя останнього рангу. Після цього на результат битви впливають лише ваші Скіл, як гравця і геймерський досвід природно. Тим більше квестовая складова в освоєнні професії вносить різноманітність в ігровий процес і не дає вам нудьгувати або поникнути в рутині. Розвинена система наставництва, яка дає безліч плюсів і особливостей, як наставнику, так і подавання. Всяких нюансів тут сила-силенна, можна зіграти навіть весілля. Всесвіт Lineage 2 різноманітна, і про неї можна розповідати годинами, але краще грати.

Чому Lineage 2 стала легендарною?

Почнемо з того що Lineage 2 зробила прорив в MMORPG і мало не стала матір'ю засновником жанру всецілому.

 • Геймплей дуже простий, на перший порах навіть школяреві буде все ясно і труднощів не повинно виникнути в розумінні ігрового процесу.
 • Активних скілів не так вже й багато, через що не доводиться тарабанити по клавіатурі, як божевільні.
 • Таргетна система бою, особливо прицілюватися по ворогу, щоб дати тику не потрібно, що є дуже простим заняттям.
 • Ідеальна структура PvP і свобода дій в цьому напрямку, можна кріпити кого завгодно і коли завгодно. Але є деякі нюанси, в межах міст битися не можна, а також ображати дуже слабких новачків, так як можете отримати тимчасові санкції.
 • Масштаби боїв заворожують дух, адже на полі брані легко може вміститися тисяча геймерів. Великий фурор виробляють битви між альянсами за замки, за цим часто стежить весь сервер. Так як міцних об'єднань трохи більше ніж фортець, за які лягають на полях битв тисячі гравців. Стороною не можна обходити і рейдових босів, тому що з них випадають найцінніші предмети і речі, які коштують дуже дорого. І часом можна побачити, як клани один одного гасять перед босом або паралельно б'ються на дві і навіть три сторони одночасно. Так би мовити в деякій мірі на цьому грунті створюється особливий шоу в Lineage 2.
 • І найголовніше, високими настройками якості графіки в грі можуть скористатися майже всі геймери, так як тягне на мінімалку, мало не на комп'ютерах десятирічної давності. Що дозволяє зробити гігантський охоплення аудиторії нарівні з браузерних іграми, тепер в лінійку грати може кожен, спеціальними знаннями в Геймінг володіти не потрібно.

Економіка

В цьому пункті багато не скажемо, в останніх версіях Lineage 2 змінилася конкретно в плані цін і видобутку адени, і щоб добути потрібну кількість монет необхідно затратити багато часу. Причому вона випадає з монстрів вищих рівнів, але в меншій кількості, ніж раніше. І тому є два варіанти, Донато і купувати преміум аккаунт або вступити в якийсь клан в надії, що більш прокачані і бувалі гравці допоможуть. Але, якщо ви не особливо комунікабельна, то необхідно соціалізуватися, так як одному і складно і нудно. Якщо коротко, то економіка буде вас змушувати об'єднуватися з іншими гравцями.

Якщо хочете бути багатим, то гном ідеальний персонаж, Крафт зможете що завгодно, а покупець завжди знайдеться, тим більше гноми можуть спойлити предмети з мобів, чому не можуть, похвалиться інші раси. По-суті граючи за гнома, ви будете вічно сидіти, спілкуватися і торгувати в проміжках між пошуком сировини для крафта і створенням предметів власне.

Соціальна складова

Не обов'язково відразу йди в клан або в об'єднання побільше в альянси, лінейдж прославилася паті, адже зараз грати одному з адекватною швидкістю кача, як в класичному варіанті майже хардкор. Разом завжди простіше і швидше виконувати квести, але абсолютного голодранца в клан не візьмуть. І тому вам необхідно вкачатся до нормального рівня, і одягнутися, і розуміти хоча б щось про світ Lineage 2. Адже основи гри вам не пояснюватимуть, а ось розповісти тонкощі, щоб тягнути з радістю, все на останніх рівнях прокачування зводиться до об'єднання в групи, так як кінцеві цілі це битви між альянсами за фортеці і замки. Розвивайте навички комунікації між іншими людьми, хоча б в грі, адже самотужки не відчути всіх принад світів лінейдж.

Існує система підкласів і дворянства, для їх отримання потрібно бути в тому ж клані або в прокачаної паті. Адже потрібні предмети знаходяться у найпотужніших босів і на найнебезпечніших локаціях. Підкласи в ла2 дозволяють змінити свою професію (спеціалізацію) на і властиву раси створеного персонажа. Але, є якісь обмеження для кожної з рас, до досягнення 75-го рівня ви вже отримаєте свій підклас. А далі необхідно отримати титул дворянства, для досягнення якого необхідно виконати спеціальний квест. Цей титул дасть вам більше можливостей, які стануть в нагоді в походах на рейдових босів і під час облоги замків. Також дворяни володіють особливими бафамі і можуть брати участь на особливих аренах, де можна стати героєм. А це саме видатне досягнення на всьому сервері, яке підкріплюється особливої підсвічуванням никнеймов і повідомлень в чаті, а також ви укомплектуетесь більш кращою зброєю і обладунками, ніж у інших.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Гра легенда
Безліч рас і класів
Розвинена система PvE і PvP
Дуже проста в освоєнні
Добре розвинений соціум
Мінуси
За багато років графіка майже не змінилася
Часом прокачування може зайняти рік

Підбиття підсумків

Lineage 2 однозначно є еталоном і законотворцем всього жанру MMORPG, будь геймер чув про цю гру, особливо коли був на неї бум і так званий золотий вік цього проекту на початку 2010-их, тоді в неї встиг пограти будь-який школяр. Створений світ реально прекрасний, вічна класика завжди в тренді і не дивно, що в нього біжать гравці рятуватися від сірих буднів, адже тут можна стати реальним героєм віртуальних світів і домогтися значних висот. А якщо у вас є зайва крута річ, то її можна вигідно продати тим, у кого немає часу або бажання Гринда цілодобово. Про всі особливості і принади лінійки не вистачить і кількох днів, щоб розповісти, через десяток років, розробники і знати не будуть, що там у них є в наявності.

Шкода лише згодом Лінейдж перетворилася на нескінченний гринд і гонку заточування шмаття до найвищого рангу. І так, коли ви пару років наполегливо гойдалися, вже вирішувати буде лише швидкість реакції натискання на клавіші і активацію ськиллов, бафов. Тут новачки не зможуть утнути диво і настріляти на швидку руку десяток Фрагів, як в контр, доведеться попітніти, щоб успішно гасити навіть мобів. Як не крути, поки не упрёшься в стелю розвитку, буде вигравати той у кого гармата крутіше, як втім, і в будь-який інший масової рольовій грі.

Гра вогонь, варто однозначно витраченого на неї часу, адже її світи великі, а епічні зіткнення на аренах грандіозні. Танкістам і Дотері не понять перш за все, так історично склалося, що проект став одним з найпопулярніших онлайн ігор і між геймерами йдуть безперервні суперечки про те, чия іграшка крутіше. Ці ж розробники випустили ще одне круте дітище, яке дуже схоже на ЛА2 і це Aion, навколо якого також не припиняються холівари.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми