Онлайн гра Armored Warfare: Проект Армата про сучасну війну

Armored Warfare огляд гри про танки в докладному описі

Armored Warfare: Проект Армата це ще одна хороша онлайн гра про танкові баталії. Але в цей раз на полях битв можна побачити сучасних сталевих монстрів, які набагато швидше вивергають смертоносний метал. У цій ММО головною фігурою є військова техніка, в переважній більшості це танки 21 століття. Проект поєднує в собі кілька жанрів, а саме такі як: РПГ, стратегія, екшен, а також частково присутні елементи економіки та забудови бази. Не просто стрілялка, а повноцінний світ, де необхідно вникати в військове ремесло і дотримуватися певних тактик бою, щоб досягати успіху на бойових завданнях.

Якщо ви грали в подібні танкові симулятори, то побачите певну схожість з “WoT” і “WT”, але спільне у них лише тематика і жанр і не більше того. Це дітище американської компанії Obsidian, випущене з ЗБТ у вільний доступ для будь-якого геймера в 2014 році, а локалізація російською була проведена Мейл Ру. Через те що подібні ігри користувалися великим попитом і на час виходу був якраз пік популярності, Арморед Варфаре на гребені цієї хвилі стала однією з найбільш затребуваних ігор-симуляторів в рунеті та юанеті.

Скажемо чесно, тут можливостей набагато більше, ніж в будь-якій іншій танкової грі. Був використаний графічний движок Cry Engine 3 і за рахунок цього було досягнуто максимально можливий рівень фізики і картинки. Грати можна безкоштовно і є природно магазин за моделлю free-to-play, але донат неяскраво виражений в порівнянні з іншими представниками сеттінга. Mail представляє тільки російську версію і на серверах майже на 100% це геймери з СНД, сам розробник представляє тільки версію для англомовного інтернету. Щоб кришити броню танків ворога, вам буде потрібно зареєструватися, перший вхід в акаунт спростять соціальні мережі, а також вам запропонують інші цікаві ігри.

-->
Таблиця основних характеристик
ТипКлієнтська гра
ЖанрMMORPG, MMOTPS, MMO Action
РозробникObsidian Entertainment
ВидавникMail.Ru Group
СтатусЗапущена
ОсобливістьТанковий симулятор
Дата виходу01.05.2014
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтhttps://aw.mail.ru/

Сюжет

Так, не повірите, але в Арматі є якась сюжетна лінія і навіть розвиток подій. Ближче до середини ХХІ століття світ був струсонув, і лише мала кількість держав змогло вистояти в нових реаліях. Але до третин світової поки, так і не дійшла. На світовій арені з'являються приватні армії, саме вони рулять всім парадом. Техніка ділиться на постачальників, причому в кожній гілці можуть бути танки різних націй, таких як СРСР, Росія, США, Китай, Німеччина, Італія, Японія, Польща та інші. Власне імена постачальників Софі і Марат, у кожного з них своя дорога по якій вони потрапили в цей бізнес.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс в цих сучасних танках практично ідентичний подібним проектам, ті ж індикатори міцності, пошкоджень, і швидкості. Приціл, звичайно, виглядає футуристичним, трохи більше типів снарядів і їх відображення. Багато годин проводити за навчанням, як в браузерних стратежках не потрібно, але в разі потреби є режим тренування, де ви одночасно навчаєтесь і на перших парах качаєте техніку. Управління просте, використовуєте клавіші W, S, A, D і мишку і всього лише кілька гарячих клавіш для зміни типів снарядів.

Геймплей

Відмінна риса Armored Warfare від інших танчиков, це майже повне руйнування елементів ландшафту на карті. Гравців чекають бої в командах, в яких знаходиться по п'ятнадцять чоловік. На відміну від того ж ВОТ'а битви більш швидкі, динамічні, а руйнування та пошкодження більш реалістичні. Тут потрібно їздити і стріляти, а не вести позиційну війну. Сучасна техніка, не єдина відмінна риса. Структура ангара має той же набір атрибутів, сортування техніки по типу, екіпаж, снаряди, ЗІП, устаткування. В ангарі є кнопка база, клікнувши по ній, ви перейдете на карту, де можна будувати важливі інфраструктурні споруди, які дають бонуси екіпажу, техніці і збільшують ваш фарм.

Багатьох танкістів порадує, що іноді можна розслабитися від баталій між іншими геймерами і без напрягу погойдатися і отримати ще кредитів на свій рахунок. У вас є можливість брати участь в різноманітних місіях, завдання відрізняються в залежності від типу техніки, обов'язково потрібно брати когось в напарники. Локації кардинально відрізняються один від одного. Єдине, що їх об'єднує, так це місцевість, яка може бути такою як: промислові зони, пустелі, ліси, зимові пейзажі, і зруйновані війною міста.

Armored Warfare: Проект Армата системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор2.20 GHz
Оперативна пам'ять2 Gb
Місце на диску8 Gb
ВідеокартаNVIDIA GeForce 8600 або аналог з 256 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор3.10 GHz
Оперативна пам'ять4 GB
Місце на диску16 GB
ВідеокартаNVIDIA GeForce GTX 275
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Ігрові режими і битви

В Арматі є два режими, перший це добре відомий усім PVP. Який входить в стандартний набір атрибутів як для онлайн гри, тільки тут місце солдат залізні звірі. Натиснувши на жовту кнопку "В бій" в ангарі, ви потрапляєте в одну з команд, в кожній з яких знаходиться по 15 чоловік, ваше місце розташування на карті визначається випадковим чином. Поділу по постачальникам немає, в команді може бути абсолютно будь-яка техніка. Бій йде до повного знищення команди супротивника або до тих пір, поки таймер не обнулится. Можна перед боєм сформувати загін зі своїх друзів, і ви гарантовано опинитеся в одній тиме. Ваше озброєння це не тільки гармати і кулемети, ви можете пульнуть в свого ворога ПТУР, а в разі небезпеки сховатися під димовою завісою.

А ось PvE бої відрізняють Armored Warfare кардинально від інших, в залежності від обраної вами техніки, будуть різні місії проти ботів (AI). Бої в цьому режимі відрізняються ступенем складності, чим вище планка, тим більша нагорода вас очікує в разі успішного виконання. Щоб в них брати участь потрібно, натиснути на помаранчеву кнопку "Завдання". Це хороша можливість попрактикуватися і розвинути навички, так як можна вибрати легкий рівень і побувати, немов в тире.

Техніка

Проект армату в основній масі має тільки сучасною технікою, а й є моделі вісімдесятих років минулого століття. Танки можна всіляко модифікувати, змінювати гармати, двигуни, ставити активне і пасивну захист, встановлювати посунути оптику і електроніку. Так само існує можливість прикрасити свій танк камуфляжній фарбою.

Є п'ять типів техніки, яка має особливі характеристики, такими як броня, шкоди, маневреність, швидкість. Дерево танків не однорідні в одній гілці можуть бути різні класи техніки і країни виробництва. Ви як танкіст не є захисником якоїсь країни, а є солдатом удачі, тобто найманцем. У грі мало гілок, але вже проект може похвалитися більш ніж сімдесяти бойових одиниць.

Легкий танк

На відміну від знайомих вам ігор, в цій, легкий танк озброєні не пухкалкой, а повноцінним смертоносним знаряддям. Він дуже швидкий, за лічені секунди набирає максимальну швидкість і має більшу маневреність, ніж будь-який інший клас техніки. Але властивий мінус це слабка броня, зрешетити його просто. Зводитися довго не треба, і не припиняючи рух можна вести шквальний вогонь по противнику. У командних боях, його використовують як розвідника. А сам по собі він ідеальний засіб проти ворожої артилерії.

Бойова броньована машина

А такого класу техніки в подібних іграх, ви точно не зустрічали. Це, як правило, бронемобіль на колесах з божевільним втратою в хвилину, деяка техніка такого типу, може випустити до 10 000 одиниць утрати в хвилину, але тільки потрібно під'їхати в бік або в зад ворожої техніки, так як цей транспорт можна розкрити, немов консервну банку. ББМ може ще дужче провести розвідку боєм. Під час їзди машина може кидати мітки на ворогів, які додають шкоди по цих цілей, і роблять їх видимими, навіть якщо вони не потрапляють в радіус огляду ваших союзників. База захоплюється набагато швидше. В умілих руках можна легко розібрати важкий танк.

Основний бойовий танк

Сюди входять і важкі і середні танки, зауважимо, що вони також швидко їздять як легкі, але їм потрібно більше часу для розгону, і вони менш мобільні. Повірте, вони не будуть плестися позаду, як в тому ж Воте, а будуть вриватися в бій, як блискавка. У нього потужна гармата, міцна лобова броня, по суті, він універсальний клас техніки.

Винищувач танків

Швидкий банк, що володіє скритністю і неймовірно смертоносним знаряддям, але цей клас ще менш броньований, ніж ЛТ. А також він не може похвалитися оглядом, так що союзники зобов'язані йому світити. Особливою популярністю не користується, в силу того що потрібно бути досвідченим гравцем.

Самохідна артилерійська установка

САУ в Armored Warfare відрізняються тим, що можуть бити не по одиночному ворогові, а по всій групі, а також володіє особливими типами снарядів, для прикриття і відступу своїх союзників. Артилерія не володіє шаленим втратою, але в міру скорострільність, з одного пострілу можна знищити противника лише в разі критичного пошкодження боеукладки. Основне призначення це надання підтримки своїй команді.

Чим ці танки краще за інших

  • Сучасна техніка - ви тут знайдете тонни різних танків, починаючи від успішно зарекомендували себе моделей кінця 20 століття, і закінчуючи футуристичними танками від Польського виробника. Італійські САУ вам припадуть до смаку, а нові німецькі леопарди доведуть вам, що завжди є куди розвиватися;
  • Режим PvE для спільних місій - в них можна з меншими зусиллями набити Фрагів і отримати кредитів в нагороду;
  • Графіка краще, ніж у конкурентів - тут пояснювати не доводиться, движок CryEngine 3 говорить сам за себе, просто увійдіть в гру і переконайтеся самі;
  • Більший масштаб битв - карти набагато більше, зруйнувати можна майже будь-який об'єкт, а кланові війни, тут придбали зовсім інший забарвлення;
  • Таке ж інтуїтивно зрозуміло управління з поліпшеним інтерфейсом і допоміжними елементами.
Переваги та недоліки гри
Плюси
Багато сучасних танків
Командні битви проти AI
Динамічні бої
Багато класів техніки
Відмінна графіка і саунд
Мінуси
Ми поки що не знайшли їх

Підбиття підсумків

Коротко кажучи, Obsidian взяв найкраще з Wargaming і Gaijin і створив солянку з двох цих ігор, і вийшло досить добре. Armored Warfare: Проект Армата поєднує в собі міць від гри першої компанії і динаміку від другої. Гравці і вірні фанати жанру, давно чекали щось подібне і на тематичних форумах обговорювали появу нових гілок з сучасними танками. І їх почула зовсім інша фірма, втіливши мрії в реальність. Гра розповсюджується безкоштовно, прокачується все легко, коли ми тестами, то навіть не думали Донато, так як просувалися досить швидко, вливання реала, це тільки для тих, кому ну взагалі несила викачати десятий рівень.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми