Онлайн-ігри порталу Plarium в добірці з оглядами

-->

Тут ми розмістили список браузерних ігор від Пларіум з докладними описами в оглядах, це самі топові і культові онлайн стратегії в які хочеться постійно грати. Саме вони даний жанр висунули на новий рівень, як графічний, так і в плані ігрової механіки в цілому. До якості не причепитися, все зроблено на найвищому рівні, що багато конкурентів знаходяться далеко позаду, так як розробники відшліфовують кожну деталь до ідеалу. І саме примітне, що Пларіум свої ігри робить по максимуму соціально спрямованими. При цьому вони свій бренд називають "Social Strategy Games", так як вони спеціалізуються тільки на MMORTS для браузера.

На даний момент на порталі Пларіум ви можете грати в вісім культових стратегій, до того ж вони доступні безкоштовно. А для зручності ви можете завантажити додаток-інсталятор, де всі ігри знаходяться в одному клієнті, без необхідності відвідувати браузер, тим самим ви отримаєте більше комфорту. Сайт багатомовний, в тому числі є версія на російській, і на офіційній сторінці розміщено величезне співтовариство з форумом і підтримкою від розробників. Офіси компанії розташовані в багатьох країнах світу, зокрема велика частина розробників базується в Україні, а головна штаб-квартира розташована в Ізраїлі.

Хоча різноманітність різних сетінгів стратегій від Пларіум дивує, все ж через якийсь час геймер почне бачити великі подібності і прийде певного висновку. Що з цього великого списку доведеться вибирати лише картинку з сеттінгом, так як механіки і геймплей дуже схожий. Так само присутні елементи мморпг, де за містом або армією можна закріпити воєначальника або короля. Але можна виділити трійку, яка цю фірму буквально зробила культової і лідером на ринку даного жанру:

  • Правила Війни - це футуристичні війни, де театр бойових дій це пост-апокаліптичні руїни світу, де ворогують між собою розрізнені групи корпорацій. Ця гра з'явилася в початку 2010-ого року і стала нереальним ковтком свіжого повітря, хоча і сильно нагадувала ферму.
  • Спарта: Війна Імперій - вам доведеться керувати легендарної Спартою в стародавній Греції і конкурувати за місце під сонцем між іншими містами полісами і при цьому паралельно не давати перським загарбникам вторгнуться на ваші землі.
  • Вікінги: Війна Кланів - це не гра, а гармата, яка розбурхала весь інтернет і любителів стратегій, так як таких масових побоїщ із захопленням реліктових точок ще ніхто не бачив, і все це було з шикарним супроводом епічних артів. Саме карколомна картинка привертає увагу в першу чергу.