Браузерні онлайн-ігри від Upjers в добірці з оглядами

-->

Upjers це дуже успішний німецький розробник браузерних ігор в жанрі стратегія, який поширює їх самостійно на своєму мультимовну порталі. І де кожен проект локалізован на більше ніж 20-ти мов, в тому числі і російською. При всіх складових це не просто розважальний центр, а повноцінна соціальна платформа з розвиненими спільнотами і системою заохочення з лояльністю активних гравців. Загальна аудиторія, яку вийшло Upjers зібрати навколо себе, налічує більш ніж 100 мільйонів активних акаунтів.

Переважна більшість пропонованих ігор це ферми різних сеттінгів, у яких є свої родзинки, і фішки завдяки яким розробникам з Upjers вдалося виділитися на тлі інших і переманити миролюбних фанатів ферм на свою сторону. За великим рахунком майже всі ігри тут сприяють релаксу і розслабленню, битися ні з ким не доведеться. Виняток залишає хіба що симулятор футбольного менеджера 11 Legends, де потрібно конкурувати з іншими клубами.

Завдяки free-to-play можна грати безкоштовно, необхідно лише зареєструватися, створивши аккаунт для збереження ігрового процесу, і під одним обліковим записом у вас буде доступ до великої різноманітності всесвітів. Upjers є тим рідкісним випадком, коли майже кожна гра повністю позбавлена воєн між гравцями. І можна будувати, збирати урожай і займатися бізнесом і нарощуванням фінансів без потрясінь.