Онлайн гра Королі льоду в жанрі хокейного менеджера

Королі льоду огляд браузерної гри

Королі льоду це браузерний симулятор менеджера хокейного клубу з елементами економічної стратегії, так як тут є повний і повноцінний розвиток команди. Цей спорт дуже жорсткий і агресивний, для справжніх мужиків, а даний проект реальна можливість проникнутися хокеєм, і розібратися у всіх нюансах і етапах на шляху до завоювання кубків. Вам доведеться прокачувати вміння та здібності підопічних, створювати навчальну базу з тренерами і знаходити інвестиції для спортивної команди. Причому протистояти ботам ви не будете, а командам інших реальних гравців, тому потрібно, завжди бути на вістрі подій і продумувати тактику перед виходом на лід.

Гра Королі льоду проходить в текстовому режимі, але сам хокейний поєдинок проходить без безпосередньої участі гравця, є лише анімаційна візуалізація всього дійства. Якщо ви вже стикалися з іншими проектами Nekki, то знаєте, що вас чекає безліч фішок і можливостей для прокачування спортсменів. Гра розповсюджується по free-to-play, і тому будете грати безкоштовно, але є можливість купувати бустери для прискорення прокачування за донат.

Гра менш популярна, ніж гучний 11x11, зареєстрованих гравців близько 700 000, а стабільний онлайн тримається на позначці в 500 чоловік. Існує 10 мовних версій, але майже весь контингент з російськомовних країн. Що сайт, що графіка самого ігрового процесу немов передає привіт з початку 2000-х, але це анітрохи не заважає. Відразу після реєстрації ваша команда створиться автоматично, і ви зможете приступити до ознайомлення.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСимулятор, Спортивний менеджер, Економічна Стратегія
РозробникNekki
ВидавникNekki
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2010
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтicekings.ru

Сюжет

Цей той випадок, коли історії і сюжету немає, він тут за великим рахунком не потрібен. Вам як людині в трьох іпостасях, таких як: власник, тренер і менеджер потрібно прокласти дорогу до хокейного олімпу своїх підопічних. Чим успішніше ви будете це робити, тим більше грошей заробите і тим самим створите відмінну базу для тренувань своїх хокеїстів.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс в іграх Nekki один на всіх, концепція не змінювалася, зручність і простота, перш за все. Всі головні вкладки знаходяться вгорі, такі як кабінет: тут ви керуєте фінансами і ведете організаторську діяльність; команда: тут керуєте базою клубу, наймаєте персонал, створюєте інфраструктуру стадіону, а також робите атрибути клубу, такі як логотип, форма; гравці: тут займаєтеся розвитком гравців і їх тренуванням, а також трансферами; матчі: тут розміщені все щодо змагань, турнірів і чемпіонатів.

Геймплей

Як тільки ви почнете, то отримаєте команду, що складається з 22 хокеїстів, вам доведеться створити логотип в спеціальному редакторі або скористатися запропонованими і вибрати колірні схеми форми. Ваш перший склад це молоді спортсмени, у яких зовсім відсутній досвід, але дуже гарячі голови і бажання вигравати. Кожен з хокеїстів володіє різним рівнем фізичної підготовки і майстерності, на які в великій мірі впливає вік. Але, якщо ви маєте в своєму розпорядженні бюджетом, то за допомогою трансферів зможете створити команду мрії.

Насамперед вбудований помічник ознайомить вас з інтерфейсом і навчить азам менеджменту. У процесі навчання ви будете долати перші рівні, беручи участь в товариських матчах отримуючи перші гроші і досвід. А далі відкриється доступ до кубків, турнірів і чемпіонатів, де знаходиться справжня слава, гроші і визнання.

Кожен з хокеїстів це унікальний персонаж зі стартовими характеристиками, які можна покращувати, паралельно прокачувати особливі ігрові вміння, позначаються на результативності. Ви як менеджер в залежності від амплуа будете наймати тренерів для прокачування різних зв'язок (п'ятірок) ваших підопічних. Успіх вашої команди повністю залежить від ваших управлінських якостей. На голому ентузіазмі, ви взагалі не підете далі перемог в товариських матчах.

Крім перемог і нескінченно участі в чемпіонатах, є можливість збільшити свій прибуток за рахунок інвестицій в свій стадіон, створюючи більш кращі умови для глядачів. Більш докладно про характеристики гравців, турнірах, кубках та економічної складової дивіться нижче в огляді.

Королі Льоду системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Базова тактика зі стратегією

Тактика проявляється в грамотній розстановці гравців на полі перед початком матчу. Якщо ви ще не розбираєтеся в цьому або просто на просто новачок, то можете вибрати автоматичну розстановку. На льоду є воротар і польова п'ятірка, від підбору якої в основний мірою залежить успіх. Визначення сильних п'ятірок по зіграності можна зробити в ході тренувань.

Існує дві стратегії це агресивна і захисна, відштовхуючись від цього в більш зіграних п'ятірках потрібно прокачувати ті чи інші навички, які відповідають обраним стратегіям. Тим більше 22 гравця це велике поле для експериментів. Не менш важливою частиною є вибір позицій в залежності від амплуа, кожен гравець має позначку в своєму профілі. Всі хокеїсти діляться в свою чергу на: розігрують, атакуючих і захисників. Чим краще ви прокачає властиві їм уміння, тим сильнішу п'ятірку створите.

Унікальні вміння хокеїстів

Всі хокеїсти здатні в ході тренувань і загального розвитку опанувати унікальними вміннями, так би мовити скілами. Це робить рівень хокеїста більш майстерним і додає йому до ціни у разі продажу. Оволодіти можна кількома вміннями відразу, все залежить від тренерського складу, вам як менеджеру належить підбирати правильно тренерів. Так як для польових гравців в залежності від призначення потрібні різні фахівці, в тому числі і для воротарів. Всього в арсеналі 9 умінь:

 • Прискорення - від цього залежить швидкість при володінні шайбою;
 • Вкидання - здатність ефективно боротися за шайбу після всбросу;
 • Лідер - підвищення моралі та бойового духу команди;
 • Гра в більшості - додає шансів закинути шайбу, коли у вас перевага;
 • Гра в меншості - додає шансів закинути шайбу, коли у вас не вистачає гравців;
 • Силова боротьба - зменшення ймовірності отримати штраф при силовому відборі шайби;
 • Універсал - зменшення штрафних очок при знаходженні на не своєю позиції;
 • Гра на п'яті - підвищення шансів закинути шайбу, перебуваючи біля воріт супротивника;
 • Булліт - воротарі краще ловлять штрафні, а польові гравці краще забивають.

Характеристики та розвиток хокеїстів

Є основні характеристики, що не залежать від тренувань, а залежать від безпосереднього ігрового процесу і настанов тренерського складу. Якщо такі характеристики прокачані на належному рівні, то і без спеціальних умінь можна стабільно вигравати.

 • Фізична підготовка - від цього залежить сила і енергія, а це саме базові характеристики, від яких відштовхується все інше;
 • Вік - від цього залежить втома, швидкість і відновлення, в 40 років виходять на пенсію;
 • Вибір позиції - це розташування і розстановка на поле для здійснення атак і оборони. При придатної прокачування цього параметра можна спритно перейти від захисту до результативній атаці;
 • Мораль - від цього залежить бойовий дух і професіоналізм;
 • Майстерність - це сукупність умінь, які впливають на технічність хокеїста;
 • Спеціальні вміння - це так виразиться скіли, всього можна мати п'ять, також вони гойдаються і мають п'ять рівнів;
 • Дублювання позицій - від цього залежить успіх розіграшу в кожній позиції.

Як проходять матчі і види турнірів

В Королях Льоду, як і у всіх симуляторах подібного роду, матчі проходять в автоматичному режимі, без безпосередньої участі гравця. Але, вони добре анімовані, і за ними приємно спостерігати. Кожна подія наочно візуалізувати, наприклад боротьба за шайбу, бійки, падіння, зіткнення, видалення з поля і закидання шайби в ворота.

На перших рівнях новачкам відкритий доступ до товариських матчів і кубковим турнірів. На товариських, що досвіду, що грошей багато не заробиш, тільки в кубках ви відчуєте, так би мовити впевненість в завтрашньому дні для клубу. У свою чергу турніри поділені на ліги на основі рівнів гравців, чим вище він, тим більше грошей отримаєте.

Є ще чемпіонати, які стартують, як тільки набереться необхідна кількість гравців, за часом він триває один ігровий місяць. Найпрестижніші це "Чемпіонати хокейних федерацій", які поділяються на срібний і золотий дивізіони. Де допускаються 32 кращі команди в загальному рейтингу, перші шістнадцять оговтуються в золотий, а решта в срібний. Крім величезної слави, ви будете отримувати п'ятикратний досвід і гроші за участь в них.

Економічна складова розвитку хокейного клубу

Головна мета прокачування це отримання прибутку, яка за важливістю не поступається тренувань. Вам доведеться всіляко піарити і рекламувати свій клуб, тим самим створюючи імідж крутих хлопців, що буде позначатися на кількості фанатів приходять на матчі. А це означає, що доходи будуть рости. Ну а якщо простіше і коротше, то необхідно займатися інфраструктурою свого клубу і льодовою ареною зокрема. І в цій частині спорт стає бізнесом. Також доступні агрейди на стадіоні таких будівель як: автостоянка, прес-центр, інформаційне табло, коментаторських кабінка, VIP лоджія.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Рідкісний сеттінг в поєднанні з жанром
Повноцінний симулятор розвитку команди
Участь в турнірах з нагородою
Тренування хокеїстів
Варіації тактик
Мінуси
Невисокий онлайн
Потрібно постійно розвивати свою команду

Підбиття підсумків

Хокейний менеджер Королі льоду це якісний спортивний симулятор, який робить хокей альтернативою футболу, тим більше конкурентів у рунеті практично немає. Якщо ви вже футбольну команду привели до олімпу, і хочеться різноманітності, то тут ви будете в своє тарілці, так як ігрова механіка у ігор від Nekki схожа. Якщо ви зможете відрізнити шайбу від м'яча, то найімовірніше змило в тактиці і цілком впораєтеся і з хокейною командою. Менеджмент захоплюючий, а тренування з прокачуванням умінь дозволяють створити по-справжньому талановитих вихованців, за грою яких будуть спостерігати мільйони і це озолотить вас. З явних плюсів це мінімум часу в зв'язці з Донатом, від якого залежить успіх, але не забувайте сталість запорука успіху. Щоб не бути надмірно багатослівним і не перехвалити гру, пропонуємо пограти і придивитися самому.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми