Браузерна онлайн гра Країна Воїнів

Країна Воїнів огляд MMO гри

Країна Воїнів (Страна Воинов) це браузерна фентезі MMORPG, яка виконана за всіма канонами властивим азіатському стилю з хорошим промальовуванням, з соковитою графікою і барвистими локаціями. У ній є багато різноманітних можливостей прокачати свого героя і підконтрольний йому загін, але геймплей вийшов стандартний. Гра в плані історії та стилю вийшла багатогранною, тут є аніме мотиви і корейські нотки з китайським колоритом шкіл бойових мистецтв. Головна мета це раніше однією з трьох розрізнених сторін створити легіон з найсильніших воїнів піднебесної і навіки вписати свої імена в історію стародавнього Китаю. Назва, говорить сама за себе, і тут кожен буде сильним і здатним дати відсіч. Армію будете збирати тільки з кращих і легендарних полководців.

Проект створювався компанією GameNet, яка славиться своїми клієнтськими іграми в цьому жанрі. Що дивно, так як це не її основний профіль, але в підсумку ми можемо милуватися якісним дітищем, за яке не соромно. Гра розповсюджується повністю безкоштовно, але є функція доната для покупки платного і додаткового контенту. Доступна на офіційному порталі розробника або на RBK Games, що надає російські сервера. Щоб увірватися в піднебесну необхідно зареєструватися, створивши обліковий запис для збереження ігрового процесу, а далі доведеться відчайдушно боротися з ворогами.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрMMORPG, Фентезі, Аніме
РозробникGameNet
ВидавникRBK Games
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2017
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтrbkgames.com/games/strana-voinov

Сюжет

Події відбуваються за часів стародавнього Китаю, коли розрізнені королівства вели довгу, кровопролитну війну за владу, де є місце добрій казці, відважним героям і фентезійним битв. Сюжет простий і повністю уособлює назву гри Країна Воїнів, так як все тут великі полководці і відважні солдати. Але, вони не можуть здолати сили зла, які правлять країною, через свого небажання примириться один з одним. І ви виступаєте в ролі героя, який створить об'єднаний легіон здатний зробити країну знову єдиною.

Інтерфейс і управління

Відносно управління, то воно примітивне, просто клацай мишкою і переміщайся, все типово як для браузерних RPG. Про клавіатуру, ви забудете, так як одиниці розробників зволять замісць всім набридливих автобоїв додати побоїща в стилі екшен, як у клієнтських аналогів. Інтерфейс барвистий і майже не захаращений кнопками і іконками, ну крім того що дуже часто вам буде пропонуватися за вигідними умовами купити донатскую валюту. І він ділиться на дві частини. На ігровій, де ваш персонаж переміщається по глобальній карті. Тут же є індикатори стану героя з його характеристиками, віконця з завданнями, чат в якому будуть постійно з'являються якісь пропозиції і карта, де за допомогою функції автопілота можна клікнути по потрібній точці і заощадити час на переміщення. Нам є з чим порівнювати і впевнено можемо сказати, що перевантаженості елементами інтерфейсу немає. Друга частина це бойова, яка викличе у вас асоціації з консольної грою "Mortal Combat". Де є загальна шкала здоров'я у кожного бойового загону двох протиборчих сторін і для кожного героя зокрема, а також кілька іконок позначають активні скіли.

Геймплей

Країна Воїнів це класична браузерна MMORPG з азіатським сеттінгом, який домінує в докладному жанрі, більшість розуміє, що це таке, але для новачків коротко розповімо в загальних рисах про ігровому процесі. Ігрова механіка виконана таким чином, що самі ледачі і повільні зможуть отримати частку екшену. Майже як неквапливе фермерство, тільки потрібно битися в автоматичному режимі, що і є вирішальним. Так як головний контингент це офісні працівники, можна відволіктися на пів годинки і порубати, такої відповідальності як в стратегіях тут немає.

Зі старту ви визначаєтесь з класовою приналежність, вибираєте стать, підбираєте нікнейм і після цього відразу ж потрапляєте в тренувальний бій, де радник вас поведе за руку і на пальцях все покаже і пояснить, щоб ви самі не парилися з примхами інтерфейсу. Пригоди вашого персонажа по глобальній карті будуть відбуватися на автопілоті, бої будуть проходити так само, вам лише доведеться розподіляти очки характеристик, укачувати скіли, підбирати і крафтити речі для підвищення результативності в боєзіткненнях.

Прокачування вашого воїна більшу частину часу буде проходити в рутинних і одноманітних квестах, розбавлених випробуваннями. З кожним новим взятим рівнем ваш герой буде збільшувати свою міць, убивчість скілів підвищується так само з рівнем. Але насолодитися їх власноручним використанням не вийде, так як вони активуються на автопілоті. Геймплей в Країні Воїнів типовий для 95% ігор в даному сегменті, нічого надприродного і захоплюючого двох не зустріти, тільки завдяки кавайною і барвистою графіку хочеться в неї грати.

Країна Воїнів системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Ігрові класи

В Країні Воїнів передбачено всього три ігрових класу, які знайомі кожному і вони не відрізняються від більшості браузерних RPG. Прив'язки класу до статі немає, а система титулів допоможе вам прокачати свого персонажа від селянина до імператора.

 • Воїн - сильний і мужній солдат, у важких і сяючих обладунках з дворучним мечем, який стоїть в перших рядах. Володіє великим запасом сил і грає класичну роль танка.
 • Лучник - боєць далекого бою, який завдає великої фізичний шкоди за одиничними цілям, але володіє малим запасом сил і тендітної бронею, тому його потрібно розміщувати позаду для допомоги воїнам.
 • Маг - ідеальний саппорт на далеких дистанціях, завдає магічний шкоди по множинним цілям ворога, а також накладає захисні і підсилюють аури на союзників. Запас здоров'я малий, перезарядка вбивчих скілів довга, в ближньому бою дуже слабкий.

В одному загоні може бути до п'яти воїнів, через малу кількість класів, особливо не розгуляєшся, так як простір для тактики невеликий. Персонажі володіють силою однієї зі стихій, кожна з яких ефективно протистоїть певній силі, а проти деяких вони дуже вразливі. Завдяки цьому з'являється місце для горезвісної тактики і стратегічного мислення, але все може вирішити справа випадку і банальна вкачаність загону. Кожен клас в комбінації зі стихією має скіл, який активується під час бою при необхідній кількості люті.

Можливості для прокачування героїв піднебесної

Кожен з воїнів володіє стандартними характеристиками: здоров'я, захист, атака, критичний шкоди, швидкість. Крім стандартної прокачування для прискорення взяття необхідного рівня є тренування, де за ресурси можна прискорено отримати необхідний рівень. Тобто, крім стандартного виконання квестів і знищення мобів можна піти обхідними шляхами. Прокачування має шість можливостей:

 • Посилення - це складна на перший погляд система, де можна вкачати все, що тільки можна за допомогою зілля героя і кнопок одноразового і десятикратного посилення, на які витрачається багато "очок розвитку".
 • Унікальна навичка - це можливість використовувати додаткові пасивні навички, які доступні у вкладці пробудження. Для цього необхідні камені пробудження, а на пізніх рівнях до того ж карти героїв.
 • Тренування - виконується за допомогою спеціальних книг, чим більший рівень хочете отримати, тим більшу кількість книг необхідно витратити.
 • Обожнювання - це підвищення рангу персонажа до фіолетового і золотого, що відкриває великі можливості для розвитку і доступ до нових заклинань. Щоб виконати це підвищення необхідно розвинути всі стандартні характеристики персонажа до необхідних показників.
 • Пожвавлення героя - це класна фішка, що дозволяє повернути половину витрачених сил і ресурсів на апгрейд воїна.
 • Зв'язки героїв - це функція, при якій різні класи в комбінації один з одним і стихіями можуть додавати бойової потужності всьому загону в цілому. Для активації зв'язків необхідно зібрати потрібні фрагменти і провести синтезації. Також потрібно подбати про вільних осередках і їх позиціях для активації цієї можливості.

Битви

Щодо цього пункту, то локації, на яких проходять битви дуже барвисті і запам'ятовуються, але гравець не може впливати на результат бою, крім як на розстановку свого загону на одну з шести клітин. Команди б'ють один одного по черзі, але хаотично, без будь-якої системи, просто луплять один одного навмання. У бій можна вступити в поодинці або взяти з собою весь загін, підібравши при цьому необхідних героїв, які зможуть ефективно протистояти певному противнику. Цей нюанс залежить від стихії, яку приборкав кожен з героїв. Щоб навчиться керувати стихіями, потрібно вступити в одну з бойових шкіл:

 • Дерево;
 • Земля;
 • Метал;
 • Вогонь;
 • Вода.

Бій можна прискорювати, і навіть пропускати це видовище по досягненню 30-го рівня, якщо у вас немає бажання брати участь в простих і незначущих боях. З собою в битву можна брати їздова тварина, яка не тільки прискорює ваше пересування по глобальній карті. А та до того ж додає бойової потужності герою, допомагає безпосередньо в битві, додаючи бонусів до характеристик. Маунта можна так само прокачувати і екіпірувати, як і головного героя.

Арени та підземелля

PvP тут добре продумані, і участь в них дозволяє похвалитися своїми успіхами. У Країні Воїнів багато рангів, а також титулів, можна з селянина дорости до імператора. Є можливість показати себе лідером і тим ще воїном, захоплювати чужі володіння, брати участь в турнірах, боротися за місце в рейтинговій таблиці. Але перед цим необхідно пройти довгий шлях на глобальній карті керуємося мобів і виконуючи квести в режимі PvE.

Арена стає доступною з 25-го рівня, серія перемог добре винагороджується додатковим золотом, досвідом, а головне рідкісної екіпіровкою. До того ж ви отримуєте особливу валюту булат, репутацію, яку можна обмінювати на цінні речі в турнірному магазині. Відмінності між битвами з AI і реальними гравцями практично нульові, хіба що можна покрасуватися в рейтингових таблицях. Відносно підземель то, як і личить жанром це спеціальні локації, де можна побитися з рейдовими босами і вибити з них легендарні артефакти і не більше того.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Яскрава і соковита графіка
Легендарний китайський епос
Динамічні екшен битви
Створення героїчного загону
Мінуси
Автоматичні бої
Не розвинене прокачування
Прокачатися можна за донат

Підбиття підсумків

Це класична гра з азіатським сеттінгом, в якій переплітаються китайські і корейські мотиви, вона сподобається всім любителям барвистих рольових браузерних ігор. Якщо, в загальному, то Країна Воїнів не сильно виділяється, сюжет класичний, йде боротьба проти сил зла, прокачування типова як у сотні інших проектів. Масштабності не вистачає, але красивою графіки і арту з суворими воїнами і прекрасними воїтельницями предостатньо. Все йде по накатаній, вливаються, проходячи квести, потім воюєте на аренах в PvP режимі, після вступаєте в клан і б'єтеся стінка на стінку доводячи свою перевагу. Локації насичені східними легендами і це приваблює, тут навіть знайшлося місце гумору в діалогах, так що занудьгуєте не відразу.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми