Браузерна онлайн гра Техномагія про середньовіччя в дусі старої школи

Техномагия огляд логічної рольової гри в жанрі фентезі

Техномагія це браузерна онлайн стратегія для ПК з тактичною складовою, де події відбуваються в фентезійному всесвіті. Для фанатів класичних RPG 2000-х років це буде справжньою знахідкою. Історія розгортається навколо конфлікту людей, що використовують магію і гномів, що досконало володіють технологіями. Ніхто не хоче поступатися, у всіх одна мета заволодіти землями з цінними ресурсами, і знищити ворогів на своєму шляху. У цьому проекті добре поєднується кілька жанрів, є вбудовані розваги, що додають різноманітності в ігровий процес. Вона вам нагадає консольні казуальні ігри для Сеги і Денді, часто доведеться розгадувати головоломки і вирішувати логічні завдання.

Якщо враховувати що розробник і видавець російська компанія, і гра тримається на плаву вже 10 років, то це гідний кандидат щоб скоротати час. Тим більше Донат не є ключовим, тягти можна і без грошових вливань. Правда, за такий проміжок часу в Техномагії було створено не більше 3 000 000 акаунтів, але розробники навіть не намагалися вийти на англомовний ринок, а даремно.

Проект унікальний в своєму роді, і в 2008 році був номінований на "Кращий Дебют", а в 2009 виграв нагороду "краща браузерна гра". Щоб почати грати необхідно зареєструватися на офіційному сайті розробника, що надає російську версію з сервером. Розповсюджується безкоштовно як free-to-play, але є преміум магазин, де можна придбати бустери і артефакти.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрММОРПГ, Cтратегія, Фентезі
РозробникGD-Team
ВидавникGD-Team
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash, Вид збоку
Дата виходу17.03.2008
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтtmgame.ru

Сюжет

Сюжет Техномагія розгортається в світі під назвою Елінор, дві панівні раси знаходяться в мирі та злагоді почали ворогувати, і їхня ворожнеча переросла в багатовікову війну. Під цей шум, з самого пекла вирвалося велике зло зі бажанням захопити цей світ і втопити його в крові. І навіть це не змусило, раніше братські народи, закопати сокиру війни. Вам доведеться стати героєм, який врятує цю всесвіт, при цьому вибравши одну зі сторін, одну з сил, магію або технологію. Ви будете боротися, не тільки з головними антагоністами, цей світ населений казковими істотами і монстрами, такими як орки, тролі і нежиттю. Фішкою є вбудовані ігри на логіку, які необхідно буде проходити для виконання квестів. Богами покровителями є Кхадрог і Еквіль, в першу чергу вам потрібно заслужити їх прихильність.

Інтерфейс і управління

Елементи управління розташовані за канонами найперших RPG, все компактно і розмірено, крім одного нюансу, чат займає великий простір ігрової зони. У лівому кутку розташовані показники героя, здоров'я, магічний заряд і одиниці досвіду. А справа ресурси і інформація про квестах і завданнях. Кнопок і навігаційних інтерфейсів мінімум, заплутатися просто не реально, навіть гравець не знайомий з цим жанром, розбереться максимум за п'ять хвилин.

Геймплей

В загальному, нічого поганого сказати про Техномагія не можна, ще б додати трохи темних фарб і демонів, то вийшло б Діябло по-російськи. Пейзажі наповнені духом старої школи фентезі, ті кому давно за тридцять просто зобов'язані оцінити цю гру, так як в ній зібрано все найкраще від олдскульних проектів. Герой буде переміщатися по найрізноманітніших локаціях, а самі епічні протистояння будуть проходити на Кришталевої горе. Монстри часом вас будуть дивувати, крім звичних орків, нежиті і вогнедишних драконів, ви навіть зустрінете гігантських броньованих черепах. Якщо, ви все-таки зважитеся випробувати цю іграшку, то раунд зі смертю вас приємно приголомшить.

Техномагія системні вимоги та характеристики

Якщо коротко, то ця гра піде без єдиного лага на комп'ютерах п'ятнадцятирічної давності і цим все сказано. Але, графіка і саунд при цьому відмінні.

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Прокачування персонажа

Все починається з вибору раси, і в залежності від цього залежить ваша подальша стратегія, як прокачування, так і крафта речей. До основних статей, таким як здоров'я, мана очки додаються автоматично. Але є дві гілки умінь, які можна прокачувати, вони називаються школа магів і школа лицарів. Кожна раса має унікальні специфікаціями, характерними тільки для неї, а так само є загальні для всіх, такі як атака і захист. Втім, нічого нового, але є великий ряд дрібних деталей, з якими ви познайомитеся безпосередньо при проходженні. Про все не розкажеш, навіть основну інформацію доведеться довго викладати, в разі виникнення складнощів під час проходження гри, зверніться до бібліотеки.

Професії

Техномагія просто створена для того щоб в неї залипати, в неї напхане багато всяко всячини що виходить повноцінна MMORPG, тільки в браузері і з мінімумом екшену і в міру спокійним переміщенням. Передбачено чотири професії, дві навички і знаки майстерності. Ви почнете з учня і дійдете до майстра, в подальшому за свої вміння ви будете отримувати золото в якості нагороди. Значні професії в цьому всесвіті:

  • Алхімік - створює особливі містичні еліксири, які посилюють героя і роблять слабкими ворогів;
  • Таємно пишущий- створює магічні заклинання за допомогою рун та сувоїв;
  • Коваль - створює обладунки та зброю;
  • Ювелір - створює дорогоцінні прикраси, в яких вкладає давню магію.

Дивно, але тут в пошані користуються вміння зломщика і ткача, які суттєво допомагають проходити квести пізніх рівнів. Ви також можете стати наставником або учнем у більш досвідчених гравців.

Нагороди та медалі

Крім повного фаршу і солянки з неймовірних умінь, розробники Техномагія, подумали і вбудували додатковий апгрейд для персонажів, як, якого виступають медалі, вони потрібні в першу чергу для підвищення навичок і очок бонусів, а по-друге для хвастощів. Ті, хто розібрався з цією системою мають вагому перевагу над ледачими, які не спромоглися приділити трохи часу для ознайомлення. Щоб стати володарем медалі, потрібно виконати необхідні умови в бою або в квесті. Медалі бувають чотирьох типів:

  • За використання заклинань або особливих умінь;
  • За активацію рун;
  • За подолання супротивника певною зброєю;
  • За підняття рівня репутації.

В одному бою ви можете отримати декілька медалей, кожен тип стає доступним строго на певному рівні. Крім цього ви заробляєте очки репутації у деяких рас і об'єднань.

Битви

Бої в Техномагії перевернуть ваше уявлення про жанр, розробники реально використовували всю свою креативність, і створили унікальну систему поєдинків, якої досі немає аналогів серед браузерок. Так, є покрокові дії, можна використовувати стандартні тактичні прийоми, але бій є міні-гру, немов якийсь тетріс з різнокольоровими кристалами і черепами. Щоб атакувати противника на ігровому полі потрібно зібрати послідовність мінімум з трьох однакових кристалів. Битва навіть при такому розкладі виходить динамічної, максимум на роздуми у вас не більше тридцяти секунд.

Бестіарій сповнений всякими тварюками, на даний момент в ньому знаходиться більш ніж двадцять п'ять найменувань. Вони рівномірно розкидані по світу, і багатьох можна побачити тільки в певних локаціях, дізнатися про їхнє розташування можна подивившись на карту. Боси бестіарію жахнутися всіх, і гномів і людей, вони поділені на десять типів і знаходяться на строго визначених локаціях, атакувати їх краще спільно.

Кланова структура

Щоб створити клан в Техномагії, необхідно придбати спеціальний ключ, який дасть право створити клановий острів. У нього може входити максимум 85 чоловік, навіть присутні спеціальні апгрейди для збільшення чисельності. На остові спочатку є спеціальні споруди, але також можна побудувати і інші, які ви вважаєте за потрібне. Наприклад, є магічні лавки декількох рівнів, де можна побачити легендарні предмети, але вони коштують казкових багатств. Навіть є свій власний банк, а у вісників можна брати спеціальні квести, які виконуються тільки спільно з іншими гравцями. Клани є не просто списком гравців для проходження спільних квестів, а повноцінної соціальної одиницею зі своїм статутом і величезними можливостями для розвитку.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Унікальний сюжет
Багаторічний успішний проект
Вбудовані ігри
Система нагород
Легко грати без доната
Нечувана креативність
Витримана в дусі старої школи
Мінуси
Старенька графіка
Не різноманітні квести

Підбиття підсумків

Російська компанія GD-Team неабияк постаралася і зробила якісний продукт, Техномагія не відрізняється нововведеннями і не впроваджує новомодні тенденції, тут кожна деталь проста, правила примітивні, але вона чіпляє своїм духом старої школи. Монстрів, проти яких доведеться битися досить багато, часом зустрічаються навіть немислимі екземпляри. Тут поєднується RPG, тактика і головоломки, гримуча суміш для тих, хто хоче розважитися і розкинути мізками. Бойову систему складно забути або з чимось сплутати, соціальна складова постійно підкидує дров у багаття і на сервері безперервно кипить життя, на даний момент активно чотири ігрових сервера. З недавніх пір була додана нова основна раса "Гобліни".

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми