Браузерна онлайн гра Сутінки Богів

Сумерки Богов огляд гри фентезі з елементами наукової фантастики

Сутінки Богів це якісна діаблоподібна браузерка без автоматичних боїв, що дуже не типово для даного типу MMORPG. У ній є барвисті битви і багато екшену, де необхідно самому ініціювати заміси у відкритому PvP, а не втикати за тим як замісць тебе діє бот. Тут майже повна свобода дій, в цьому світі тісно переплетена магія і технологія, можна навіть сказати, що це Sci-Fi фентезі і ми гарантуємо цей проект вам точно сподобається. Хоча декому може здатися, божевільною витівкою в одному місці побачити, наприклад ельфів і зорельоти, зате виглядає незвично і забавно.

В загальному, ми можемо бачити бадьору солянку, де перемішалося абсолютно все і магія і технологія і стімпанк і навіть боги древньої Греції і вікінгів і єгиптян і всіх кого тільки можна згадати. До того ж кожна дрібна деталь запакована в презентабельну упаковку, що хочеться бродити по локаціях і надирати дупи ворогам, так як в Сутінках Богів є чимало свободи дій, які підносить нам стиль Hack & Slash.

Зауважимо, що дуже мало браузерних rpg можуть цим похвалитися і часто в них є автоматизм. Щоб почати грати необхідно зареєструватися на офіційному сайті порталу EspritGames, що відкриє вам доступ до безлічі інших цікавих проектів. У грі є чимало доната, який спростить життя, але гра доступна безкоштовно за моделлю free-to-play.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрЕкшен, MMORPG, Фентезі, Sci-Fi
РозробникEspritGames
ВидавникEspritGames
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтespritgames.ru/duskofgods

Сюжет

Як завжди мир на грані краху і він кличе про допомогу героя, яким ви є, в цьому котлі борються відчайдушно боги, напівбоги, люди і всякі магічні створіння, де знайшлося місце технологіям майбутнього. Тобто вийшла солянка з древніми богами і Sci-Fi технологіями вже зараз. Якщо відштовхуватися від історії, то ви допомогли поганим хлопцям через незнання відкрити скриньку Пандори, завдяки якому армія зла вирвалася і огорнула світ темрявою. В покарання інші боги позбавили вас магічної сили і відправили разом з простими смертними протистояти кровожерливим демонам з монстрами.

Інтерфейс і управління

Хоча ми і говорили, що гравцеві дається чимала свобода дій, але є просунутий автоматичний режим, який можна налаштувати самостійно, але про це пізніше. В цілому по класиці жанру можна подивитися автоматичний мультфільм, де гра перетворюється в однокнопочні. Відносно інтерфейсу, то, загалом, він класичний і типовий, як для браузерної mmorpg з усіма властивими вкладками. До того ж дуже придатне гра виглядає в повноекранному режимі.

А ось щодо управління, то можна піти по накатаній і включити бота, розробники навіть дали можливість гравцеві самостійно виставити необхідні параметри. Або ж можете вибрати шлях справжнього бійця і по хардкору власноруч кришити своїх недоброзичливців. До того ж клавіатура поряд з мишкою, повноцінно використовується, на неї можна винести деякі дії і скіли для більшої зручності, щоб зайвий раз не клікати по іконкам.

Геймплей

Добровільна автоматизація дій за бажанням, так можна охарактеризувати гру Сутінки Богів, ви волею неволею виберіть шлях автопілота, але при цьому гриндити все ж доведеться. Події відбуватимуться класично за типовою схемою для всіх багатокористувацьких рольових ігор. Спочатку визначаєтесь з класом персонажа, вибір у вас невеликий лише три героя, які не особливо відрізняються один від одного: мечник, лучник і маг. Унікалізація відсутня зовсім, навіть підлогу вибирати не можна.

Далі укачувати, берете рівні, розподіляєте окуляри умінь, затарюють найкрутішим шматтям і точите його до посиніння, потім отримуєте вихованця, крила, і показуєте, хто найкрутіший хлопець на районі. І коли з вами почнуть рахуватися, збираєте свою "Команду А" з порятунку світу і вривається на велику і головну битву між серверами, де буде визначений найсильніший гравець. Якщо коротко, то весь процес і розвиток в грі виглядає саме так. Більш докладно все ігрові аспекти ми розглянемо далі в огляді, читайте повний опис нижче.

Сутінки Богів системні вимоги та характеристики

Минимальные
OCWindows XP, 7, 8.1
Процессор800 MHz
Оперативная память128 Mb
Место на диске100 Mb
Видеокарта64 Mb
АудиокартаDirectX 9.0c
Скорость Интернета256 Кбит/с
Рекомендуемые
OCWindows 10
Процессор1.2 GHz
Оперативная память1 Gb
Место на диске150 Mb
Видеокарта128 Mb и выше
АудиокартаDirectX 9.0c и выше
Скорость Интернета1 Мбит/с
Більш докладно про ігровий світ

Персонажі в Сутінках Богів

Всі персонажі виглядають зайво пафосно і нестерпно граціозно, серед яких ви зустрінете красеня і красунь. Від розмаїття класів, як завжди в браузерках ви можете втратити свідомість або в кому на довгі роки. Вас чекає класична трійця, яка по факту не сильно різниться один від одного, зате виглядають епічно. Зауважте підлогу вибирати не можна, є один чоловічий і два жіночих персонажа.

  • Воїн - це міцна броня, великий запас здоров'я і величезної шкоди по ворогам в ближньому бою, класичний танк і персонаж сильної статі.
  • Мисливець - лук і стріли її зброя, а також майстерно розставляє пастки, може використовувати вміння для масової атаки ворога.
  • Маг - це чарівниця, що повеліває силами природи, при належній прокачування і обмундируванні може масово знищувати ворогів.

Розвиток Героя

В плані прокачування і пригод в Сутінках богів досить багатий і різноманітний контент, як для браузерці. Наприклад, вам розробники дають відразу можливості для спрощення життя, наприклад при стандартному гринді на мобах, можна включити автобус і в цей час клацати меню або розподіляти навички. Так би мовити, вбиваєте кількох зайців одночасно. Все ваше розвиток зводиться до взяття рівня з підвищенням характеристик і затарюванням крутим шмаття і нескінченним його заточуванням. При цьому доведеться паритися про відкриття доступу і прокачування нових умінь і пасивних здібностей, які поряд з усім іншим спростять вам життя і зроблять набагато сильніше для гідного виступу на PvP.

В кузні у вас буде повсякденне і улюблене заняття, таке як вставляння самоцвітів в спорядження. Природно ви обзаведетеся маунтом, а як же обійтися без нього? До того ж він дасть вам додаткове вміння, можливо круте. Чим більше богів ви уб'єте, тим більше видів при трансформації отримаєте. На виході ви станете багатоликим з безліччю імен, побуваєте в шкурі Одіна, Тора, Афіни, Гора, Анубіса або навіть лиходія Аїда. При досягненні 210-го рівня, коли не буде куди дівати весь ваш пафос, то зможете приробити крила. І потім ваше основне заняття стане нескінченне молотилово з реальними гравцями.

Бойова Система

Найприємніше, що бої проходять в реальному часі, і немає спеціальних окремих локацій з підвантаженням і автоматичними раундами, де немов дивишся мультфільм. Вся механіка боїв дуже схожий на діаблоподобні клієнтські MMORPG. Битви виглядають бадьоро і приємно, на вас постійно прут натовпу монстрів і тримають в постійній напрузі. Що вам волею неволею доводиться ставати вбивцею мобів. А головне у вас є вибір як це робити і все це в стилі ріж і рубай.

При цьому, у вашому розпорядженні всілякі пасивки і п'ять активних скілів. Якщо ж розвинулася лінь від покрокових браузерних mmorpg, то у вас буде можливість включити автобус. Причому бот НЕ буде робити помилок і з більшою результативністю стане здобувати перемоги. Якщо коротко без размусолювання і повторів, то можете повноцінно управляти героєм як в клієнтських RPG або по-старому включити бота (AI).

Уміння і наявність налаштувань автобою

З взяттям кожного нового рівня вам будуть даватися навички, які вливаються за рахунок вбивств мобів або вимагають певну кількість золота, часто просто позамежне на пізніх рівнях гри. Ці вміння здебільшого пов'язані з втратою за поодинокими або множинним цілям, хоча якщо дивитися на їх результат активації, то вони виконують що треба і при цьому виглядають дуже ефектно.

Але все ж хотілося побачити будь-яке різноманіття, наприклад, в якості телепортів, блінків, станів, заморозок, вповільнень, промахів і тому подібне. Сяк-так змушує сказати слово "Вау!", Трансформація в переможених ворогів з використанням їх скілів. Додаткове вміння ви можете використовувати, якщо ви приручили вихованця, а ось яке саме залежить від нього самого, наприклад, може перевтілитися.

Коли ви зможете застосовувати настройки для автобою, то заюзування скілів стане чимось порожнім і сумним. Хоча, ми вперше в Сутінках Богів зустріли це нововведення, це не може ні радувати, адже раніше був тільки автобус, а зараз з'явився вибір. Виходить звичайний бот з настройками і побажаннями прийнятних для вас дій, серед яких є ротація скілів, умінь, збір луту, використання баночок для поповнення здоров'я і манни.

Рейтинги та межсерверні битви

Усілякі рейтинги, тут їх просто завались, вони на кожному кроці, з приводу і без нього, охоплюють навіть незначні аспекти, де є свої чемпіони. Причому місця в рейтингових таблицях нагороджуються цінними призами та відмітками, які стверджують ваш престиж, як гравця на сервері. Загальний список налічує приблизно 50 позицій, двох типів серверного та межсерверного, серед яких зустрінете базуються на наданні допомоги, отримання рівнів, за оцінкою горгон, по крутизні крил, по колекціонуванню самоцвітів, трансформація і навіть шатли.

Часом на сервері ви роздає всім люлів направо і наліво, і коли ви можете протистояти без нічого кращим з кращих, то не поспішайте одягати корону. Зберіть команду з героїв, які знаходяться в топ-20 і вирушайте на мега елітні і почесні битви між серверами, де вирішується доля самого крутого хлопця у всесвіті Сутінків Богів!

Екіпірування і параметри

В Сутінках Богів, як ви могли здогадатися, вирішує великий, неперевершений і жахливий бойовий рейтинг. Хоча кількість параметрів хоч відбавляй, серед яких всякі опору і еволюційні штучки. З цим все зрозуміло, як завжди не примітна, але ці типові характеристики можна підправити, розудів свого персонажа за останнім писком моди. Під цю мету відводиться 14 слотів під одяг, обладунки, біжутерію та зброю. Той рідкісний випадок, коли не знаєш що з цим усім робити. При цьому всі предмети необхідно посилювати від рівня до рівня, адже в іншому випадку знищення монстрів стане вельми проблематичним. Хочеш, не хочеш, а заточувати і підбирати все більш кращу амуніцію доведеться, якщо природно хочеш тягнути.

Космос

Напевно розробники озирнулися і побачили, що всі їхні творіння тотальне фентезі і вирішили в Сутінках Богів додати трохи трешову у вигляді крапельки Sci-Fi, де гравець може потрапити на альтернативні локації в космосі і подорожувати в часі на якийсь футуристичної посудині. Але по факту, це вийшло сиро, і можна було б обійтися без цього, хоча пофанитися можна, але не більше того.

Трансформація

Трансформація представляє собою перетворення в інших повалених богів на певний обмежений час. До останнього рівня прокачки в вашому списку богів може виявитися близько сотні повалених. Обличчя і навички, яких ви зможе приміряти і випробувати. Коли ви трансформуєте, то всі ваші характеристики з навичками пропадають і на час замінюються, тільки для цієї процедури необхідно мати потрібний заряд енергії.

Боси локацій

Напевно ви не здивуєтеся, але найкрутіші речі можна вибити з босів, а ті в свою чергу знаходяться в таємних і важкодоступних підземеллях. Крім крутих, епічних і легендарних амулетів, обладунків, зброї ви отримаєте велику купу золота і досвіду, які значно швидше дозволять досягати бажаних рівнів. З деякими ви зможете впоратися самотужки, а є особливі серверні з якими необхідно боротися пліч-о-пліч з великою кількістю реальних гравців. Найчастіше такі заміси пов'язані з колективними та регулярними подіями, які відображаються у вкладці похід на босів. Це буде вас стимулювати спілкуватися з іншими і не ошиватися поруч з локаціями, де живуть дуже небезпечні тварини.

PvP режим

Про режим, де потрібно протистояти оточенню, не варто згадувати, так як він нічим не примітний і не відрізняється чимось не будь. А ось PvP буде бодріше і веселіше, так як крім битв на аренах є вільні сутички на глобальній карті. Але на практиці більшість покладається на прийняті рішення ботом і часом важко відрізнити AI від реального гравця, так як вони все допускають певні помилки. Арени діляться на дуелі, де б'ються 1 на 1 і є групові сутички. Коли ви окріпнете і досить прокачаєтеся, то отримаєте доступ до розваг побільше, до таких як межсерверні з великими полями на яких можуть знаходитися і 20 і 40 гравців одночасно. При цьому бій для різноманітності може бути розведено всякими модами.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Свобода в боях і на PvP
Наявність техніки
Рейтинги гравців з нагородами
Красива графіка
Багато контенту і можливостей
Мінуси
Є частка автоматизму
Бойовий рейтинг вирішує
Різниця між класами в скінах

Підбиття підсумків

Гра Сутінки Богів, що за сюжетом, що по візуальному наповненню ігрової всесвіту, є лютейшей солянкою з безліччю можливостей для прокачування і розвитку персонажа. А чого тільки варта бойова система, розробники вирішили порадувати любителів браузерок механікою "Реж і Рубі" в якій можна прокачати скіл і роздавати ляпаси всім кому не лінь, без похмурого залипання в монітор. Це той випадок, коли типова браузерка стала менш типовою. І можна грати в неї більше 1-2 тижнів, на відміну від інших представників цього жанру. В цілому все стандартно, просто сеттінг трохи розбавлений науковою фантастикою, але реально пофанитися і отримати задоволення все ж можна.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми