Онлайн-ігри від InnoGames в добірці з оглядами

-->

InnoGames це німецька компанія розробник, що спеціалізуеться на браузерних онлайн іграх в жанрі стратегія (RTS), в які можна грати безкоштовно на основі free-to-play. І при цьому розробник казково багатий, починаючи з 2003 року, коли Tribal Wars підніс перший вагомий успіх, і до початку 2018 року її загальні доходи перевалюють за 2 мільярди євро. Так би мовити компанії з Німеччини славляться своєю підприємницькою жилкою і вони часто понад комерційно успішні.

Офіційний сайт може запропонувати сім різнопланових з точки зору сеттінгів ігор, де потрібно будувати міста і розширювати володіння своїх імперій, вести до світлого майбутнього свою цивілізацію, створювати великі армії і вплутуватися в епічні війни, де глобальним картам немає кінця і краю. Але при цьому вони сильно схожі, історія майже така ж, як з іграми від Plarium.

Рекомендуємо почати з Grepolis, так як він був одним з флагманів під час буму на стратегії для браузера і є старою доброю класикою. Саме з нього знайомство з жанром буде найпростіше. А сучасний представник це Elvenar, який може похвалитися більш навороченою бойовою механікою і яскравою графікою, де один одному протистоять ельфи і люди. Наш список налічує не всі бестселери цієї компанії, але з того що є ви зможете вибрати кращого представника, завдяки докладним оглядам.