Онлайн ігри-симулятори на комп'ютері

Тут ми в міні-списку розмістили кращі онлайн симулятори двох типів з клієнтом і для браузера, які дозволять максимально зануритися в якийсь всесвіт з усіма йому властивими деталями, завдяки яким він привертає геймерів.

Сучасні ігри або просто близькі до цього жанру або які десь знаходяться поруч, серед нинішніх ММО, ви знайдете тільки аркадоподобні з підвищеною казуальністю, так як хардкорних геймерів меншість. Це ми говоримо до того, що у нас ви не зустрінете проектів, де можна розібрати танк до гвинтиків або взяти участь в якомусь складному детальному процесі.

Наші докладні огляди допоможуть зрозуміти вам, яка гра підійде найбільше, також всі представлені проекти є безкоштовними, так як вільно поширюються по free-to-play і не вимагають абонентської плати.

-->

Підбірка

Якими бувають ММО симулятори?

В загалі ММО-симуляторів буває безліч, і ці віртуальні світи подарують вам незабутні години пригод в різноманітних сеттінгах і жанрах. З повсюдної популярності масових онлайн ігор даний напрямок сильно був спрощений. Щоб зібрати якомога більшу навколо себе аудиторію, де прикладами служить симулятор риболовлі Let's Fish і полювання Let’s Hunt, які буквально окупували всі соціальні мережі та популярні розважальні платформи.

  • Аркадні - наймасовіші, що часом гравці їх вважають звичайною стрілялкою, літалки, тут від симулятора залишається лише слово.
  • Економічні - це миролюбні ігри, де потрібно займатися бізнесом, виробляти товари та збувати їх на ринку, в більшості випадків це фермоподобні ігри, такі як Big Farm і Uptasia.
  • Спортивні менеджери - тут все зав'язується навколо якогось клубу, де потрібно займатися його розвитком і просуванням, де прикладом може бути популярний в рунеті симулятор футбольного клубу 11x11, а любителям екзотики можемо запропонувати спробувати себе в ролі власника школи гладіаторів стародавнього Риму.
  • Військові - це домінуючий сеттінг серед симуляторів, він дуже схожий з аркадою, тільки реалізму відводиться велика частина, наприклад це можна бачити в харкорних битвах гри War Thunder.
  • Технічні - це максимальний реалізм, де кожна дрібниця має бути врахована, тому що в розрахунок беруться фізичні властивості об'єкта і навколишнього середовища, де в якості прикладу можна навести якісь симулятори підводних човнів. А в нашому списку ви знайдете відмінний конструктор Steamcraft, де можна створити унікальну наземну або повітряну бойову машину.

Типи онлайн симуляторів

Симулятор діляться на три величезні категорії, причому перші дві дуже звичні для більшості, а третя отримала велику популярність, тільки недавно, разом з широким розповсюдженням мобільних пристроїв, таких як смартфони і планшети. Всі вони бувають, як прості, так і складні, як масштабні з великим розмахом, так і вузько-тематичні з ігровою механікою заточеною тільки на якийсь один певний процес або дію.

  • Клієнтські - це, як правило, дуже видовищні ігри з вражаючою графікою, фізикою, і різноплановим геймплеєм. Найчастіше вони спрощені і виглядають як типова аркада, де симулятори війни є основним популярним сеттінгом, в якому лідируючі позиції займають танки.
  • Браузерні - тут видовищності відводиться менше уваги, а ось детальності і масштабності навпаки, де Rail Nation найяскравіший приклад цього. У наведеній в якості прикладу грі відбувається повна симуляція від початку і до кінця у веденні бізнесу, що може в процесі гри забезпечити вас необхідними навичками, що стануть корисними в реальному житті.
  • Мобільні - дуже рідко на мобільних платформах симулятор є ММО, в переважній більшості випадків це оффлайн додатки, де потрібно щось конструювати.