Кращі браузерні mmorpg ігри в каталозі KulakIgri

Браузерні рольові ігри для декількох гравців користуються величезною популярністю серед геймерів з усього світу завдяки тому, що процес відбувається у вікні браузера і можна грати без скачування клієнта або іншого ПО. Але є версії зі спеціальним міні-клієнтом для економії інтернет трафіку.

Також подібний жанр ММО називають офісною розвагою для ледачих працівників, так як він не вимагає ні потужного заліза, ні скила. Тільки потрібно залипати за монітором, періодично клікаючи по іконкам в браузері, причому mmorpg перетворюється в перегляд інтерактивного мультфільму. Вони буквально заполонили весь інтернет, мало того що є кросплатофрменними і запускаються на Windows, Mac, Linux, Android, IOS, так вони заполонили соціальні мережі і є майже в кожному мобільному телефоні геймера.

Майже у всіх браузерних mmorpg геймплей тісно пов'язаний з розвитком персонажа, і каталог kulakigri підібрав топ-список популярних і обговорюваних проектів, які будуть цікаві геймерам, що обожнюють укачувати свого персонажа.

У всі представлені браузерки можна грати без скачки і у всіх є локалізація російською і це, як правило, надають гіганти-агрегатори подібних розваг в рунеті, такі як 101XP, RBKGAMES, Espirit Games. Як правило, вони з відкритим світом з 3D графікою, а й часто можна зустріти 2D і навіть олдскульну ізометричну графіку для геймерів старшого покоління, що віддають перевагу простим браузерним рольовим іграм.

-->

Безкоштовні браузерні MMORPG ігри в списку 2019 року!

Наш каталог ММОРПГ містить список популярних ігор для браузера, де кожен проект детально розібраний в огляді з докладним описом, тих чи інших складових гри, що важливі для ознайомлення геймером. Грати можна безкоштовно без внесення грошей за моделлю free-to-play, яка відома всім. Ми напевно ще й не зустрічали браузерні mmorpg з підпискою або з обов'язковою платою для вільного доступу, якщо не брати до уваги ті проекти, в яких можна виводити реальні гроші собі на картку.

Майже весь контингент в браузерних з багатьма користувачами рольових іграх це школярі, студенти та офісні працівники з мінімальною платнею. А тим більше гравці з СНД не так вже й часто донатать і тому не лякайтеся дисбалансу, або розщедріться і закиньте 500-600 рублів і відчувайте себе королем.

Майже всі типові браузерки клонують один одного в тій чи іншій мірі і механіка у них ідентична, але є старожили з текстовою механікою і табличною візуалізацією, в якій потрібно покроково клацати на іконки і продумувати дії. Цей тип рольових ігор поступово кане в небуття і наплаву досі залишаються легенди старожили, такі як Carnage, Небеса, Час для Героя і Бійцівський Клуб і майже всі вони від російських розробників. І в таких вбивалках часу школярів майже немає, є тільки ті, кому за 40 і пенсіонери-геймери. Ми це згадали, так як вони є безкоштовними, але можна задонатитися на суму порівнянної з квартирою у Москві, саме про це складають легенди в інтернеті.

Особливості браузерних мморпг

  • Найперше це запуск і гра без лагів, за умови стабільного інтернет з'єднання, навіть на найслабкіших комп'ютерах 10-ти річної давності. Це є основним плюсом, так як правило, рольові онлайн ігри дуже вимогливі до заліза, але в іграх для браузера справи йдуть інакше.
  • Потрібно дуже мало місця на диску, і часто це не більше 200 мегабайт з усіма завантаженими текстурами, а вони завантажуються поступово в міру проходження, а клієнтські вже важать більше 30-ти гігабайт.
  • Загальні враження від старших побратимів різняться, так як весь ігровий процес в більшості браузерних мморпг спрощений, де є місце автоматизму і автопілоту.
  • У 90% випадків всі битви, як PvP, так і PvE переносяться на спеціальну локацію на іншому екрані.
  • Кількість рівнів прокачування персонажа найчастіше можуть перевищувати більше 300-та.
  • Вся сила героя майже завжди зводиться до "бойового рейтингу" і "бойової потужності", де скіл необхідний не на полі бою, а в кузні і при апгрейді речей, саме цим ви будете займатися до посиніння.
  • Кількість різних сеттінгів зашкалює, але в більшості випадків браузерні мморпг це фентезі в стилі аніме від азіатських розробників з ельфами, орками, гномами та іншими казковими персонажами.
  • За допомогою доната можна розігнати процес прокачування героя до надзвукових швидкостей, але при всіх інших рівних переможець в битві буде визначений найімовірніше випадковим чином.
  • Лінійні, коридорні локації, подорож яких зав'язана і строго регламентована сюжетом. Саме історія поряд з вражаючою картинкою є привабливою складовою будь-якої успішної браузерної mmorpg гри.
  • Додатковий контент, саме в браузерках, кількість якого може значно зашкалювати, і часом затьмарювати собою основний контент в якості сюжетних пригод на PvE і PvP баталії. А якщо це ММО гра за мотивами коміксів або серіалів, то вас завалить буквально вбудованими іграми, вікторинами, картковими і іншими азартними розвагами, пазлами, будівництвом будинку, заснуванням маєтку, саду, городу, також часто можна свій гарем придбати або розважатися з мальованими красунями. І це тільки вершина айсберга.
  • Є ще й ложка дьогтю в бочці з медом браузерних mmorpg це обмеженість можливостей геймплея в порівнянні з клієнтськими. Так як у розробників обмежений набір інструментів для реалізації всього того що є у ігор з клієнтом.
  • Закінчимо особливості рольових браузерок на приємному, а саме можна обійтися без скачування установника і доступ не прив'язаний до конкретного комп'ютера. Деякі проекти дозволяють з одного аккаунта укачувати свого персонажа як на ПК, так і на мобільному телефоні або планшеті. Як правило, це дуже відомі проекти від Plarium.